Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

uzaludno tragam nedeljama za fakin cekicem za meso, al da je u 1 komadu, najbolje od inoxa a moze i aluminijumski.

nema ni online ni po radnjama (supermarketi, metalac..)

 

onda naidjem na ovo - koji oblik, koja cena, koji kvalitet <3

inace na ovom sajtu su akcije po 70%

Link to comment

pomagajte! :D

jel svaka masina za sudove moze da koristi i tecni detrdzent?

do sad sam koristio one "tablete", ali vidim da su one uglavnom preko 2000 din 100 kom, a deterdzent ima vec od 400-500 din litar.

 

i ako moze, jel velika razlika u kvalitetu pranja?

Link to comment

ja prvi put čujem za tečni deterdžent za mašinu, praškasti da

:blink:

 

 

ubedljivo najjeftiniji prašak, i so takođe, su u dm-u. neka njihova robna marka(denk mit)

 

e

nikad koristio tablete, uvek i samo prašak, sjaj i so

meni extra, možda jer ne znam za bolje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ne znam odgovor na tvoje pitanje ali imam preporuku za "classic" tablete u DMu i pakovanje od 60 ili 65 komada (ne znam tacnu cenu, ne nalazim na domacem sajtu koji kao da nema cene po proizvodima, a u Nemackoj kostaju 3 evra, dodaj na to npr. 150 dinara), te odlicno rade svoj posao. Uz to uzmes i njihovu so, tamo je bas jeftina a odrzava ti masinu. Marka je dakle "denk mit".

Link to comment

pomagajte! :D

jel svaka masina za sudove moze da koristi i tecni detrdzent?

do sad sam koristio one "tablete", ali vidim da su one uglavnom preko 2000 din 100 kom, a deterdzent ima vec od 400-500 din litar.

 

i ako moze, jel velika razlika u kvalitetu pranja?

 

na pijaci kod madjara pakovanje od 100 1000 dinara, somat il finis. 

Link to comment

Ako pod pojmom tečni deterdžent misliš na gel za mašinsko pranje onda može da se koristi u svakoj mašini.

 

18277-daugiafunkcinis-indaploviu-gelis-s

 

Što se tiče tableta njima redovna cena u zavisnosti od pakovanja ide preko 20 dinara po tableti. Ali u svim domaćim supermarketima ima dvonedeljnu rotaciju akcijskih popusta tako da Somat ili Finish pakovanja od 100 tableta izadju oko 12 dinara po komadu.

 

Link za akcijske cene: http://cenoteka.rs/proizvodi/kucna-hemija/masinsko-pranje-posuda?page=1

 

Imaš po radnjama u ponudi i trgovačke marke gde su cene od 5 do 10 dinara. Većini je kvalitet koliko para toliko muzike, ali jedino one iz DM-a mogu da se porede sa Somat ili Finish tabletama. Ovog meseca ti je akcijska cena 65 komada za 450 din.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...