Jump to content
IGNORED

Časovnici


nesha taxista

Recommended Posts

Ma, pusti, i ovaj sam jedva našao. Srbija, brale.
...e, da...nista ne fali ni kvarcu, i to je ETA, a i sat je resto isti (i dobar...mada nema 'zvucno' ime i prepoznatljivi logo - ali, ko zna - zna)
Link to comment
  • 4 years later...

Otišao sam pre neki dan u JYSK tražeći nešto sasvim drugo, kad naleteh na ovo:Jyskjul2012-0001.jpgNisam ni znao da mogu ovakvi starinski satovi da se nađu novi. Mislio sam da to ima samo na buvljim pijacama.

Link to comment
Otišao sam pre neki dan u JYSK tražeći nešto sasvim drugo, kad naleteh na ovo:Nisam ni znao da mogu ovakvi starinski satovi da se nađu novi. Mislio sam da to ima samo na buvljim pijacama.
to brate i budi i umiva u isto vreme :Dkupio sam pre par godina takav Insin u nekoj prodavnici pred njenu propast al je trajao samo 2-3 mesecahttp://www.insa.rs/sr/item/Klasican-budilnik/8 Kategorije > Vodomeri > Kućni vodomeri > Mokriitems-top.gifKlasican-budilnik-744.jpgKlasičan budilnikStandardni proizvod iz insine palete proizvoda. Sat koji Vas vraća u mladost i u vama budi uspomene na neka lepša vremena.metnuli su ga u pravu kategoriju :lolol:
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Upletoh se kao pile u kučine pišući poruku, zato one trotačke maločas. Elem, ima li sada još neko muke sa sinhronizacijom sata koji se kači na dugotalasni predajnik DCF-77 da bi "uhvatio" tačno vreme? Imam takav sat u kućnoj meteo-stanici, ali je pre nekog vremena sinhronizacija prestala. To sam uočio po nestanku sličice na displeju i potom sam uradio ručni reset, nadajući se da će se sinhronizacija desiti u uobičajenom roku, to je nekih pet-šest minuta. Šipak, u poslednja tri dana mi to uopšte ne uspeva. 

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...