Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

A za peglu, 2 minuta dok je potpuno topla? Koje je to rasipanje vremena! Moja pegla je topla za manje od 5 sekundi. Onda imam 1:45 da provedem radeci nesto kreatvno. :lol::lol::lol:
ne pratis fabulu radnje - 2 minuta da dostigne 2 bara pritiska vodene pare
Link to comment
ne pratis fabulu radnje - 2 minuta da dostigne 2 bara pritiska vodene pare
To samo kaze da nisam svestan da se ona para drzi pod pritiskom.Usisivac Dyson (Root 6) je ovde 300$, po sajtovima vidim da ga ima za 149$. Ne znam u cemu je stvar.
Link to comment
To samo kaze da nisam svestan da se ona para drzi pod pritiskom.Usisivac Dyson (Root 6) je ovde 300$, po sajtovima vidim da ga ima za 149$. Ne znam u cemu je stvar.
:lol:idi bre, napravismo nas dvoje nauku od bele tehnike :Dpara mora pod pritiskom, u tome je stvara za Dyson - ne znam ni sama sta da mislim, sve nesto mislim da je mngo cistije zatvoriti kesu i sve baciti u djubre nego prazniti rezervoarne znam, nisam pametnaja imam jedan AEG - nemacka tehnika u svom najboljem izdanju ali to manje vise, nego sto sam nasla kese koje imaju 5 slojeva da zadrze prasinu a sam usisivac ima 3 filtera.milina :wub:i to stvarno mislim
Link to comment

Ima li tamo Kirby usisivača ? Ovde ih prodaju po kućnim prezentacijama za 2000 ? i to je meni jako skupo .A i sumnjivo mi je da ne može ni na sajt njihov da se nađe , a još kako kažu nema konkurencije mogu da lupaju cenu kako hoće.Ima li neko iskustvo sa tim usisivačima ili je to samo reklama ?

Link to comment

Jerry, al' bez zajebancije, koristim kirby od pre jebote 20-30 godina. usisava mrtve parcove, metalni novac i ostalu prashinu. ako je dozvoljeno, ipak bih ti preporucio oreck. nadam se da kod tebe ima super garanciju.... za narednih 10, 20 godina. oreck koriste profesionalni chistachi. jede malu decu

Link to comment
Jerry, al' bez zajebancije, koristim kirby od pre jebote 20-30 godina. usisava mrtve parcove, metalni novac i ostalu prashinu. ako je dozvoljeno, ipak bih ti preporucio oreck. nadam se da kod tebe ima super garanciju.... za narednih 10, 20 godina. oreck koriste profesionalni chistachi. jede malu decu
Bojim se da to u ovoj vukojebini ne postoji. :(
Link to comment
Jerry, al' bez zajebancije, koristim kirby od pre jebote 20-30 godina. usisava mrtve parcove, metalni novac i ostalu prashinu. ako je dozvoljeno, ipak bih ti preporucio oreck. nadam se da kod tebe ima super garanciju.... za narednih 10, 20 godina. oreck koriste profesionalni chistachi. jede malu decu
De si nashao Kirby u Americi?
Link to comment

muy kirby came with the house, ostavio ga prethodni vlasnik :( pa sam ga rebuiltovao. mnogo je bizmisa koji ih takve i prodaju. glede novih, mislim da je Jerry bio u pravu oko kucnih prezentacija kao jedini nacin kupovine. nekakvi 800 brojevi gde zakazete prezentacije i sales pitch bs. primetio sam da su veoma zarazni u nejbrhudu. ako ga je Edna kupila morace i Minnie i Djesika :D

Link to comment
muy kirby came with the house, ostavio ga prethodni vlasnik :( pa sam ga rebuiltovao. mnogo je bizmisa koji ih takve i prodaju. glede novih, mislim da je Jerry bio u pravu oko kucnih prezentacija kao jedini nacin kupovine. nekakvi 800 brojevi gde zakazete prezentacije i sales pitch bs. primetio sam da su veoma zarazni u nejbrhudu. ako ga je Edna kupila morace i Minnie i Djesika :D
Zanima me njegova cena ?Koliko tamo košta da vidim , koliko ovi naši lopovi uzimaju.
Link to comment
Jerry, al' bez zajebancije, koristim kirby od pre jebote 20-30 godina. usisava mrtve parcove, metalni novac i ostalu prashinu. ako je dozvoljeno, ipak bih ti preporucio oreck. nadam se da kod tebe ima super garanciju.... za narednih 10, 20 godina. oreck koriste profesionalni chistachi. jede malu decu
Sto se kirbyja tice, ja nisam bila zadovoljna sa istim... i nije bas usisavao mrtve pacove... U danasnjoj eri pronalazaka usisivaca, potpisujem da je rainbow zakon! E taj usisava i mrtve pacove i popovo uvo... Sa njim mos sve da cistis jerbo ga dubinski usisa, pa imas neku papucicu koja jos i trese tepihe, a i sto tako mos da perres sa njim svu opremu po kuci... Cak mozes i samo vazduh da preciscavas u kuci... Ma, svasta nesto...Ne znam sta je taj oreck (nisam ni cula za to), ali za ovo znam da je majka mara za ciscenje kuce...Ovde u srbiji kosta negde oko soma i sesto jura, te ti daju varijantu na 24 meseca rate... skupa igracka, ali vredi svaku paru!!
Link to comment

chuo sam da je cena za lakoverne i stare bake do 5K. missim, ko snake oil salesman na divljem zapadu; regularno od 1 do 2K, zavisno koliko ih prodavac sharmira i cheshka muda u prisustvu gospoje; do 1K na ebay, nekoliko stotina rebuiltovani.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne znam za ove druge dve pomenute azdahe, ali kirby je stvarno da se unucima ostavi u nasledje.jedini, veliki, nedostatak je to sto je u nacelu konstruisan za americke podove, "wall to wall" fazon, a ne za nase hodnike, hodnnicice, antree i tepihe. naime, njegova "papuca" usisava i parcove, sto neko rece, tako da vuce, cima i usisava krajeve tepiha, o resama i tv. stazama da ne govorimo. prilicno je glomazna i s njom se tesko manevrise po uglovima, oko nogu stolova i slicnog teze pokretnog namestaja.sve u svemu, tezak je za voznju, ali idealan za vece ravne povrsine.ima nesto sto su konstruktori prepisali od boga: cetku za usisavanje prasine. okrugla cetka, precnika desetak santimetara, dugackih, mekih dlaka. zaboravi na krpe, svedske i ostale. posle ove cekte NEMA dlacica ni cestica prasine koje posle uznemiravanja krpom ponovo padnu.zaboravila sam kako se zove firma koja ih prodaje kod nas, ali servis im je korektan, cene kesa i druge potrosne sitnurije normalne.poz

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...