Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

samo za ameliju i drustvo iz coska rurske oblasti:this land is your landthis land is my landfrom blue Bavariato the North Sea islandfrom the Black Wood Forestto the Oder watersthis land is made for you and me :lol:

Link to comment
obrazovni materijalahen pripada kelnskoj adiministrativnoj oblasti. kulturno-istorijski je tesko ahen postaviti u bilo koju oblast, ali najblize je reci da je ahen u rheinland-u. sa druge strane, neki bi rekli eifel, posto eifel planine pocinju u predgradju ahena. ruhrska oblast je severno od diseldorfa i ahen nikad niko ne svrstava u ruhr, ne samo geografski vec i kulturno, posto u ahenu nema i nikad nije bilo teske industrije i struktura stanovnistva nema veze sa ruhrom.ponekad se moze napraviti greska, posto u eiffelu ima reka rur (rur, a ne ruhr), sa poznatom branom.p.s. po ovome je ahen na samoj granici rheinlanda. malo smesno zvuci, posto ahen nije na rajni (najbliza rajna je u kelnu). Edited by paculla
Link to comment
Billy uni'ja si zabunu.. wink.gif ti si u'stvari mislio na Ruhrpott*Aachen je u Belgiji :D
Ma da, oma iza Berlina, prvi coshak levo :) Es lebe Berlin :rolleyes: I Ahen naravno, sa sve bivshe Ahenke wink.gif Lep pozdrav Edited by Selina
Link to comment

Deste bre jugošvabe i gasteri. Kad sam vidio Teju i Slavena, sjetio sam se kako smo se nekad davno zavadili, pa bogami i opsovali, ako me ne vara memorija sećanja, baš na topicu o Njemačkoj. Bila je to jedna od mojih prvih diskusija i prvi ban. Svega za vremena. Vidi kako sad civilizirano diskutujemo, a niko nas ne tjera.

Link to comment
Deste bre jugošvabe i gasteri. Kad sam vidio Teju i Slavena, sjetio sam se kako smo se nekad davno zavadili, pa bogami i opsovali, ako me ne vara memorija sećanja, baš na topicu o Njemačkoj. Bila je to jedna od mojih prvih diskusija i prvi ban. Svega za vremena. Vidi kako sad civilizirano diskutujemo, a niko nas ne tjera.
Pa bio si mlad i neiskusan wink.gif Malocas na seksu procitah da si u medjuvremenusve skonto :D Lep pozdrav
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Nemačka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...