Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

24 minutes ago, darling said:

jao, nemam pojma, na forum.hr na temi gde ljudi pisu sta su odvratno probali, kras s tim specijalnim cokoladama vodi na listi. kad god se pojavi nesto novo, odma bude deset upisa kako je grozno, sad se bas pise kako su nejestive i preslatke nove cokolade sa makaronsima. 

kad si u ljubljani, bolje idi u kalcek i nakupuj se vivanija, a  ova moja omiljena grin and bleks 85 posto, godinu dana je na ponudi:

https://www.kalcek.si/produkti/sladko.html?SID=ourhml4poehb4m1l3n2hqjlam5&manufacturer=320

Sad videh na matičnom sajtu, griotte i bajaŽdera su praznični asortiman. U Kalček sam ranije navraćao po potice, dok nisam provalio radnju lokalne zadruge u Zagorju. S druge strane, za Kraševe stvari imam klub teških ovisnika u najbližem porodičnom i radnom okružju, čik da dođem bez toga :)  Hvala za obaveštenje.

Link to comment
7 hours ago, Hippie said:

Haha,

Quote

The flavors were perfect, except for one issue. Mars and Jupiter are not accurate. They look like they were switched. Unless Mars decided to become a gas planet recently, this needs to be fixed. Also, where's Pluto? Was devolving Pluto into a "dwarf" planet a job by the chocolate industry, in order to cut down on costs?

Cene su im u skladu sa temom - astronomske ;D Probala si ih?

Link to comment

pionir galeb premium 80%, teget pakovanje

potpuna dominacija za nekih 180 dinara za 100gr

da je nisam sam otpakovao, ne bih verovao da je ovo napravljeno kod nas. vrh.

Edited by banatjanin
Link to comment

možda mi nešto izmiče, ali ovo je najjeftinija crna čokolada sa ovoliko kakao delova koja se prodaje kod nas, pritom je prilično dobra (čak prema deklaraciji uopšte nema soja lecitina)

meni je upravo niska cena tu najveći hit

(sad se plašim da ću ovde opet od proletera da postanem snob sa monoklom i cilindrom)

 

Edited by banatjanin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...