Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Zato što Crnogorci nar zovu šipak :DNego, od ovih priloženih perverzija & dekadencija dajem glas za ovu od limuna i bibera + za onu samo sa ljutom papričicom.Ove druge su mi nekako mnogo žestoke (mada daleko od toga da mi se ne sviđaju, tamaaan posla...)

Link to comment
  • 3 months later...

shae ovo, ajmo chocolate cravers..... ja sam apsurdnolutno zavisna od cokolade... nije mi dobro ako ne pojedem jednu lepu cokoladu u jednom danu...prilazem orgazmican ukus Ritter Sport.. probala skoro sve, izdvajam dve omiljene.......5161MBKC4CL._AA280_.jpgCHRScap.jpg

Link to comment

a u onom super maxiju u delta citijy, jedno 5-6 vrsta crne lindt, pojavila se pored omiljene sa bademom i narandzom sada i sa mentom, plus razni georafski varijeteti - madagaskar, kuba itd - moracemo da organizujemo 1 choco tasting, cim preguram ovaj kuluk, danas mi je 9. dan detoxa:)

Link to comment

Zna li neko, da li ima Lindt čokolade u Mercatoru? To mi je najbliže mesto za nabavku, a rado bih probala neku od varijanti Lindt čokolade.Odmalena sam fan Toblerone i Cadbury čokolada (sa bademima, suvim grožđem i rumom :wub: ).Mada, bajadere, naravno, Krašove, su van svake konkurencije.

post-136-1201257586.jpg

Link to comment
I crnu i belu i roze i plavu, i sladolede i kolače sa njom a još bolje od nje, i tako to.
A kakva ti je to plava i roze cokolada? :unsure:Malopre: 21CEANK32TL._SS90_.jpg:slurp:Skidam se sa snickersa :( A jel vise volite mars ili snickers?
Link to comment
Evo ti 1 brifing: menta je bezveze, Kuba moze da prodje, ali ce ti biti preslatka (plus nesto ispod 50% kakaoaa), Madagaskar si izmislio, Ekvador je solidan (nesto jace od 60% kakaaoa), visnja + cili dobra. Mada je pretezno preferiram cokoladu iz fensi downtown prodavnica, jevtinija Cot d'Or sa malinom mi je bolja od svih preslatkih Lindtovih.
LINDT__172_madagascar-128x287.jpgkod mene na meniju ruska crna cokolada sa bademom i francuskim vaflom. ne pise % kakaoa, al ima oko 60, sudeci po ukusu. ime je zolotar, al cirilicom, i ovo r je obrnuta. mrzi me da instaliram bracu u language baru.
Link to comment

navučena sam na kit ket od kapućina a izgleda sam jedina osoba na forumu i svetu uopšte koja mrzi mrzi mrzzziiii tamne čokolade. da li mislite da sam normalna?a nisam volela ni crtiće ko dete a ni sad

Edited by orderka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...