Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

i dobro kebapdzije, imam prakticno pitanje:sem po natpisu na tarabi, kako razlikujete sarajevski od banjaluckog?jel bi na "blind testingu" mogli da provalite koji je koji?
Orginalne da i to bez problema a ove BG varijante verovatno ne.
Link to comment
OK da li neko obavesten moze da mi objasni tajnu imena kao i pratecih grafickih elemenata dizajna lanca SUR po imenu "NE! DEDU", ako sam ja to uspesno procitao?
Pitali smo jednom nekog čiču koji je radio u njihovoj radnji na Slaviji. Kaže - "Ne uči dedu kako se pravi roštilj" :unsure:
Link to comment

Lepo je to, ali neko će njih morati da nauči kako se pravi biznis/marketing plan, pošto im je objekat Zemun već zatvoren (a jedina ozbiljna konkurencija mu je bio Pinokio) a verovatno ni ovaj Centar neće još dugo...Inače, Cica u Đure Jakšića rula sa ćevapima. U blizini je još jedno odlično mesto - Mikan u ulici Maršala Birjuzova (fantastično rolovano belo).

Link to comment
Lepo je to, ali neko će njih morati da nauči kako se pravi biznis/marketing plan, pošto im je objekat Zemun već zatvoren (a jedina ozbiljna konkurencija mu je bio Pinokio) a verovatno ni ovaj Centar neće još dugo...Inače, Cica u Đure Jakšića rula sa ćevapima. U blizini je još jedno odlično mesto - Mikan u ulici Maršala Birjuzova (fantastično rolovano belo).
U Zemunu postoji samo jedan fast food .........Drvce...............Pozdrav
Link to comment
  • 2 weeks later...

gde vam je to drvce u zemunu?nego sinoc sam snimio potencijalno zanimljiv fast food u centru. nisam zamjetio da ima ime, nalazi se malo pre raskrsnice balkanske sa narodnog fronta (ili kako se vec sada ta ulica zove, kraljice natalije?) kad se spustas nadole iz pravca terazija, sa leve strane, 25m pre raskrsnice. rekao bih da je u pitanju neka prikrivena turska varijanta, u izlogu stoji onaj divajs za giros, ali najzanimljivije je da ljudi imaju u ponudi mantije, to su one turske/bosanske/kosovske cetvrtaste pitulj'ce sa mesom, cije razvlacenje testa, ako se radi kako alah zapoveda, traje citavu vecnost. ima ih u sandzaku koliko hoces ali to nikad nisam video u srbiji....mantije.jpgoverim pa javim kako je.

Link to comment
gde vam je to drvce u zemunu?nego sinoc sam snimio potencijalno zanimljiv fast food u centru. nisam zamjetio da ima ime, nalazi se malo pre raskrsnice balkanske sa narodnog fronta (ili kako se vec sada ta ulica zove, kraljice natalije?) kad se spustas nadole iz pravca terazija, sa leve strane, 25m pre raskrsnice. rekao bih da je u pitanju neka prikrivena turska varijanta, u izlogu stoji onaj divajs za giros, ali najzanimljivije je da ljudi imaju u ponudi mantije, to su one turske/bosanske/kosovske cetvrtaste pitulj'ce sa mesom, cije razvlacenje testa, ako se radi kako alah zapoveda, traje citavu vecnost. ima ih u sandzaku koliko hoces ali to nikad nisam video u srbiji....mantije.jpgoverim pa javim kako je.
AUUUUUUUUUUUUUU MANTIJE!!!!!!!!!!!!!!! tako se to zove!!! u Beranama, jun mesec, 09h... pekare prazne, mi gladni, treba da se duvaju čamci, spremamo se za splavarenje... mi gladniiii brate mili samo nismo počeli da grizemoo... upadam ja u jednu malu prodavničicu neuglednu, pitam šta ti je breto, ona kaže mantije.. ja probam jednu, pitam koliko to košta, kaže 2? tepsija... ja reko, pakuj dve! razbismo se!!! splavari se otimali s nama... eh eh... nisam znao da to ima tako blizu da se kupi... odoh iz ovih stopa!!!!inače da ne trolujem previše... moja druga kuća je naravno jedan jedini, neprevaziđeni, neprikosnoveni, STEEEEEEEEPIIIN VAAAAJAAAAAT!!!!!!!! :heart::Hail::thumbup: punjeno belo bato !!!!!!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...