Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

A sta cemo mi iz "elitnih" osnovnih skola gde senije ucio ruski vec francuski?

 

Naučićemo.

 

 

Elem, ratni zločinac i manipulator Vilijem Klinton na predavanju na nekom univerzitetu upozorio svet da Rusija obnavlja svoje carstvo iz 19. veka.

Link to comment

9. maj, Nevski prospekt, Sankt Peterburg

 

xnkZPnYh.jpg

 

 

Marš besmrtnika.

 

Živo me zanima kako bi ovde prošao neki sličan pokušaj. Najpre bi sam događaj bio satanizovan u medijima, a onda bi se organizovali ljudi da pljuju i psuju učesnike i konačno na nekom mestu bi ih dočekali mladi navijači da pokažu komunjarskom okotu kako tuku pravi Srbi.

Link to comment

1. Maj je bio zanimljiviji kada su izasle mnoge grupacije na setnju/protest

 

1398953009-thousands-march-on-labour-day

 

1398953039-thousands-march-on-labour-day

 

 

 

1398953014-thousands-march-on-labour-day

 

 

1398953004-thousands-march-on-labour-day

 

BmiWlzaIEAAsuCX.jpg

 

putin.png?w=584

 

Ima sta hoces. Mozes da biras: anarhija, komunizam, nacionalisti/konzervativci, liberali, nacisti...

 

1398953012-thousands-march-on-labour-day

Edited by Zaz_pi
Link to comment

Inace, Putina zahvaljuje Obami: Рейтинг Путина достиг максимума за последние шесть лет, показал опрос

 

 

МОСКВА, 15 мая — РИА Новости. Рейтинг одобрения деятельности президента России Владимира Путина достиг 85,9%, что стало историческим максимумом за последние шесть лет, свидетельствуют данные исследования Всероссийского центра изучения общественного мнения

Link to comment

Princ Čarls: Putin kao Hitler

 

 

261566591537c0e01b4263974018251_orig.jpg

 

 

"Pričala sam sa njim o mom poreklu i tome kako sam dospela u Kanadu. Princ je u jednom trenutku rekao: ‘A Putin sada radi gotovo isto ono što je radio Hitler’", rekla je Fergusonova. 
 
"Moram da kažem da se slažem sa njim, kao, sigurna sam, još mnogo ljudi", istakla je ona i dodala: "Bila sam veoma iznenađena kad je on to rekao, s obzirom da znam da članovi kraljevske porodice ne bi trebalo da iznose takve komentare, ali ovaj je bio veoma iskren". 

 

 

 

Edited by Filipenko
Link to comment

Potpisan ugovor sa Kinom

 

 

Тридцатилетний контракт предполагает поставку до 38 миллиардов кубометров газа в год. Общая стоимость контракта составляет 400 миллиардов долларов, заявил глава «Газпрома» Алексей Миллер. «Это крупнейший контракт для "Газпрома". Такого контракта нет ни с одной компанией», — цитирует его слова «Интерфакс». По словам Миллера, договоренность по контракту была достигнута в 04:00 по китайскому времени. «Все принципиальные вопросы решены», — сказал он.

Link to comment

Da, vrednost ugovora je $400 milijardi na 30 godina, kolicina 38x10^9m3, ali ce kapacitet goasovoda biti skoro 70x10^9m3, sto znaci da postoji velika verovotnoca povecanja kolicine prodaje. Ova druga brojka je trenutno vise od 50% izvoza prema EU. Cena po 1000m3 se krece od $350-380, ne znam sta tacno sve ulazi u tu pricu od $400 milijardi, ali nije manja od $350, ni veca od $380.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...