Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

menjam mesto življenja, a na novoj lokaciji nema sbb-a

e sada ja bih možda uzeo pre total tv nego nekog nekrštenog provajdera, ali mi tu najveći problem igra razvlačenje kablova po stanu, jer ispred ulaznih vrata imam neku kutiju od drugog provajdera i ti kablovi su mi razvučeni po zidovima i pozicionirani gde treba.

 

ako bih uzeo total tv, onda bi mi tanjir bio na terasi i kablovi bi mi kroz kuću išli do tv-a?

ima li šanse da sa krova spuste kabl (pretposlednji sprat) do kutije gde ulazi ova druga kablovska i da nabacim onda umesto nje total tv?

Link to comment

Može, što da ne. Bitnojesamo da u toj tvojoj kutiji nema signala od drugog provajdera, Znači otkačiš, zakačiš spojnicama totalov kabl (ide samo jedan, ili dva ako uzimaš total kuću i to je to)

Dogovoriš se jednostavno sa montažerom kada dođe da tako uradite. I njemu će biti lakše da ne razvlači do kraja kablove.

U svakom slučaju preporuka za Total

Link to comment

HBO jako teško, pošto oni to ne dozvoljavaju, ostalo 99% da

 

 

Bude ponekad, pre jedno 2 godine su me čitav decembar gnjavili iz MTS-a da aktiviram HBO paket, nisam imao srca da im kažem da već imam kod Sbb-a i da me ne interesuje.

 

 

Kod samog Sbb-a nikad nije bio za dz, uglavnom sam za novu godinu dobijao desetak bajatih filmova, videćemo dal' će i šta biti ove godine.

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Супер ствар, тек сам неки дан укапирао да има. Почео сам гледати Night Manager.

 

Титлови :wub:

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...