Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

indijansko leto... u četiri nastavka, predratna stripotekaneko ga je čini mi se objavio i kao pristojan album, u boji i sve
negde u beogradu, na dnu ko zna koje kutije, leze mi te 4 stripoteke. original je u boji i vredi ga videti takvog. inace, vec danima citam samo tintina, aka kuifje (ako se ne varam, bukvalno, cupercic!?). pokusavam da ga citam na nederlandsu. detinjast strip, hergeov rasizam iz prvih epizoda, politicki bolidizam u svim epizodama, sve to stoji, ali mi je zabavan.
Link to comment

e imam ja, skenirana, prva dva stripa Aster Blistoka, Vitez beskrajaU carstvu crnog sunca(neko je skenirao i to lepo, iz stripoteke, fajlovi su .cbr, ali meni se to sve lepo otvara u total cmndru)ocete da vam dignem to na net, ima ~36MB?a ne znam ni rech francuskog tako da mi onaj linkic, koij je neko dao, ne vredi nista. :fashisto:

Edited by I'm with the pilots
Link to comment
e imam ja, skenirana, prva dva stripa Aster Blistoka, Vitez beskrajaU carstvu crnog sunca(neko je skenirao i to lepo, iz stripoteke, fajlovi su .cbr, ali meni se to sve lepo otvara u total cmndru)
imamo istog pirata :rolleyes: iz istog miš/meš izvora još i džeremaja, iznogud, gaša, bluberi, manara, technopriests, arzach, druna, sudija dred itd (već pola godine čekam da se steknu razni psiho-socijalni uslovi, da odem po kablovski modem i okončam ovo dial-up dranje kože s leđa... kad to obavim, ko hoće nek se javi)ali, ništa ne može zameniti ofucanu stripoteku u rukama...
Link to comment
e imam ja, skenirana, prva dva stripa Aster Blistoka, Vitez beskrajaU carstvu crnog sunca(neko je skenirao i to lepo, iz stripoteke, fajlovi su .cbr, ali meni se to sve lepo otvara u total cmndru)ocete da vam dignem to na net, ima ~36MB?a ne znam ni rech francuskog tako da mi onaj linkic, koij je neko dao, ne vredi nista. :fashisto:
da da da.
Link to comment

Ako neko ima Morta Cindera bio bi mu više nego zahvalan kada bi je stavio negdje na net. Nešto je svojevremeno objavljeno u Stripoteci (epizoda sa Leonidom i Spartancima) ali mi je ostala negdje daleko.763672360_119a6daeb6.jpgEdit, po Indijevoj želji

Edited by ciganshtura
Link to comment
Ako neko ima Morta Cindera bio bi mu više nego zahvalan kada bi je stavio negdje na net. Nešto je svojevremeno objavljeno u Stripoteci (epizoda sa Leonidom i Spartancima) ali mi je ostala negdje daleko.
o da, mort cinder je bio sjajan.i sta bi sa obecanjima za astera blistoka?
Link to comment
Tema je razdvojena od topika o SFu i fantastici zbog velike popularnosti koju uzivaju stripovi medju matorom klincadijom. Naslov teme je promenjen u skladu sa novim istorijskim okolnostima. Ukoliko Velecasni Precog izrazi zelju za drugacijim naslovom, molim ga da mi prosledi umotvorinu na pm radi izmene.Molim vas da rasprave i vesti o SFu i fantastici preusmerite na Daretovu temu. Hvala.
za tebe moze i samo precog.:)
Link to comment

izvin'te za offtopic, ali ako jos neko zeli link za asterblistoka, da en bude da sam dzabe kacila i trosila fakultetski net :fashisto: , nek me pmuje :](edit: posto ne sme da se napise link za nesto na forumu.)

Edited by I'm with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...