Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

  1. 1. Од Плеса очекујем:

    • Ништа
    • Нешто
    • Да Мартин превазиђе самог себе
    • Биће само ново измузавање пара од несазрелих мушкараца и сексом закинутих тиинејџера
    • Да идући наставак испишу Лукић и Шнајдер у две руке
    • Да идући наставак испише Ноле Четник
  2. 2. Не могу да дочекам да прочитам нове авантуре:

    • Бабиног унучета на Зиду
    • Принцезе на змајском зрну (јајету)
    • (Не)духовитог златокосог Биберчета


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Je l imate utisak, usled propracenih detalja u seriji, da debeli nema leba da zavrsi ceo serijal u samo jos dve knjige?

Mnogo toga se izdesavalo, znam da ce u knjigama nesto biti drugacije, ali ako ista bice sire i razvucenije zbog veceg broja aktivnih i zivih likova.

Link to comment

Je l imate utisak, usled propracenih detalja u seriji, da debeli nema leba da zavrsi ceo serijal u samo jos dve knjige?

Mnogo toga se izdesavalo, znam da ce u knjigama nesto biti drugacije, ali ako ista bice sire i razvucenije zbog veceg broja aktivnih i zivih likova.

Debeli nema leba da završi serijal, ispravka mala :) Al hipotetički, ako završi... neće biti razvoj događaja ni 10% isti kao u seriji. Lično mislim da u dve knjige može sve da privede kraju lagano, posebno ako napokon uspešno preseče Mirinski čvor.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Naravno da nije napisao ništa. Ako bude bacio kašiku platiće se nešto njegovim naslednicima da bismo par godina kasnije imali priliku da čitamo novelizaciju serije by Benioff & Wise.

Link to comment

Debeli nema leba da završi serijal, ispravka mala :) Al hipotetički, ako završi... neće biti razvoj događaja ni 10% isti kao u seriji. Lično mislim da u dve knjige može sve da privede kraju lagano, posebno ako napokon uspešno preseče Mirinski čvor.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

Pa hipoteticki i pricamo, mislim da ce neke osnovne stvari biti iste, tj. imati isti epilog uz mozda nesto drugaciju razradu. Ali tim vise, za 10ak epizoda serije ubijen je Stanis, Remzi, Sersei je drknula pola Kraljeve luke, sve to ide dosta rapidno za njegov nacin pisanja. U knjizi Tirion se jos uvek nije sreo sa Deneris.

Link to comment
  • 1 month later...

Jbt, ovaj topik je otvoren pre 6 godina. Smorih se malopre kad videh. 6 godina, toliko je prošlo između FFC i DWD, a meni se tad dojmilo kao večnost. A sad nema ni naznake za WoW.

 

Izgubio sam svaku nadu više. Ne znam ni na šta će to da liči posle ove jebene serije i njenih gluposti. Ne može debeli da napiše baš sve drugačije (a trebao bi).

 

btw, pročitah skoro Dunk and Egg priče po drugi put. Stvarno je dobro napisano, mada kvalitet opada od prve ka trećoj. Sasvim dovoljno da se setim kakav je to hajp bio svojevremeno. 

Link to comment
  • 7 months later...

Mogao bi i u 2019. da po još koji put prežvaće pseudoistoriju ovog ili onog Targaryena, pa da je izda pod nekim šestim naslovom :yawn2: 

 

Mene bi iskreno bilo sramota da ovako obznanim "novu" knjigu i priznam da će se velikim delom sastojati od skrpljenih, ranije objavljenih sranja.

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa kad mu je garderoba iz 1918., ne mora ni sajt da bude mnogo moderniji. Vidiš da piše na nekakvoj DOS mašini.

Изненадио ме је што не користи неки ћирилични Ремингтон из 1932-ге.

Link to comment

Nema ništa od Vetrova zime dok se serija ne završi i ne izmuze poslednji dolar iz iste. Tek onda kreće eksploatacija knjige, i tu da se izmuze poslednji dolar. Štaviše, ja sam uveren da je knjiga već napisana do kraja, ali da se ne objavljuje iz taktičkih razloga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...