Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

ajd za mene totalnog duduka...

 

instaliram ovo i gledam šta hoću? da li je legalno (nije torent)?

To ti je, kako kažu, open source media center.. Nije torrent, a legalno je koliko su sajtovi sa strimovima legalni :)

 

Možeš na toj platformi da gledaš šta hoćeš preko add on-ova koje sam instaliraš.. Filmovi, serije, strimovi, muzika, programi.. Možeš da integrišeš i titlove i program sam povuče sa sajta koji upišeš.. Ko prati razne serije o Džordžu može da spoji sa Trakt nalogom..

 

Ja za serije i filmove koristim Exodus i Specto..

Za sport Castaway (gomila strim sajtova na jednom mestu, odličan sport on demand za reprize utakmica i highlights), ZemTV naravno, ProSport za američke (uvek ubace i one youtube hd strimove)..

Od muzike klasične stvari, SoundCloud, MixCloud, TuneIn i još jedan, zaboravio sad ime, koji izbacuje redovno sva živa nova izdanja i albume..

Ultimate Whitecream, naziv dosta govori, takođe preporučujem :naughty:

 

Milijarda još sitnica i sve to preko android boxa na velikom televizoru.. :fantom:

Link to comment

Kako na Exodusu radi pretraga, ili sam ja instalirao neki broken add on?

 

I da li se opravila stvar sa 1Channel-om? Drkao sam se sa njim dva dana otkad su ga rusili, da bih ga na kraju deinstalirao i instalirao Exodus, koji mi je OK, ali bez pretrage mi je ubistvo da trazim seriju koju hocu petnaest minuta.

Link to comment

Kako na Exodusu radi pretraga, ili sam ja instalirao neki broken add on?

 

 

Meni je radila OK, ako dam ime filma...

 

AKo gledam po žanrovima ili boxoffice ili godinu, npr, jbg, neće dalje od pete-šeste stranice... Ali recimo po sertifikatima je ok, sad sam gledao R, vreteo mi je jedno 20 strana...

Link to comment

Kako na Exodusu radi pretraga, ili sam ja instalirao neki broken add on?

.

Search na kraju pa ti ti izbaci šta da tražiš

 

1a2e74584b37e6a4abb075afc49228c4.jpg

b6ebbb7fcffe3ed6e800839c321e11d5.jpg

 

 

Edit: možeš i da kreiraš listu pa desnim klikom na seriju da je ubaciš. Ili jednostavno staviš u favorite pa sa glavnog ekrana odmah ulaziš

Edited by zoki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...