Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Moram da napustim sbb posle 15 godina "zbog nepostojanja tehnickih uslova" na novoj adresi.

Telefon postoji pa se ADSL namece kao resenje.

Par ljudi koje znam ima dobra iskustva sa EUNet-om, verovatno cu se odluciti za njih. No, ono sto me buni je da im na sajtu posebno stoje ADSL i IPTV paketi.

U cemu je fora - da li je kod ove tehnologije to razdvojeno pa posebno kupujem internet a posebno televiziju ili IPTV paket podrazumeva ADSL obzirom da bez interneta ni IPTV ne moze da radi?

Link to comment
44 minutes ago, JozoMujica said:

Moram da napustim sbb posle 15 godina "zbog nepostojanja tehnickih uslova" na novoj adresi.

Telefon postoji pa se ADSL namece kao resenje.

Par ljudi koje znam ima dobra iskustva sa EUNet-om, verovatno cu se odluciti za njih. No, ono sto me buni je da im na sajtu posebno stoje ADSL i IPTV paketi.

U cemu je fora - da li je kod ove tehnologije to razdvojeno pa posebno kupujem internet a posebno televiziju ili IPTV paket podrazumeva ADSL obzirom da bez interneta ni IPTV ne moze da radi?

 

IPTV svakako ne možeš bez interneta, ali zato možeš internet bez iptv-a. :)

Link to comment
2 hours ago, JozoMujica said:

Moram da napustim sbb posle 15 godina "zbog nepostojanja tehnickih uslova" na novoj adresi.

Telefon postoji pa se ADSL namece kao resenje.

Par ljudi koje znam ima dobra iskustva sa EUNet-om, verovatno cu se odluciti za njih. No, ono sto me buni je da im na sajtu posebno stoje ADSL i IPTV paketi.

U cemu je fora - da li je kod ove tehnologije to razdvojeno pa posebno kupujem internet a posebno televiziju ili IPTV paket podrazumeva ADSL obzirom da bez interneta ni IPTV ne moze da radi?

 

razdvojeno je, možeš da uzmeš samo iptv, bez internet paketa, njih moraš posebno ako hoćeš. kod mene npr telekomov iptv, a kablovski internet i tv ikom sbb :dry:

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • 1 month later...

jel to isto ono što imamo uz mts tv, stalno je na nekoj akciji, koja se stalno produžava..

 

ranije nije služilo ničemu, sada su ga dosta popravili. mada i dalje je lošije od sbb-ovog Eona, ali može da se gleda, za nevolju. kao ispomoć za Arene, umesto strimova.. radi i na Sbb-u, a seckanje mislim da zavisi od kvaliteta računara i interneta, ali uglavnom radi  bez problema

 

pokušavam da napravim skrintoš ali ne može :dry:

 

 

 

Edited by levi
Link to comment
17 hours ago, levi said:

jel to isto ono što imamo uz mts tv, stalno je na nekoj akciji, koja se stalno produžava..

 

ranije nije služilo ničemu, sada su ga dosta popravili. mada i dalje je lošije od sbb-ovog Eona, ali može da se gleda, za nevolju. kao ispomoć za Arene, umesto strimova.. radi i na Sbb-u, a seckanje mislim da zavisi od kvaliteta računara i interneta, ali uglavnom radi  bez problema

 

pokušavam da napravim skrintoš ali ne može :dry:

 

 

 

 

Valjda sad košta 199 din uz mts tv. Besplatno je samo uz box.

Link to comment

Bez MTS tv prva 3 meseca fraj pa posle 499din. Ja imam SBB tv, ali mi je sve veca muka za strimove LS, ITA, FRA, Zvezda. Mada ni 500kinti nije malo kad saberem sta sve placam.

 

Gde su oni streberi sa onim WebTV sto je sljakalo svih 5 arena, jbt kako su im provalili algoritam (ili sta vec) sljakalo je prilicno dugo.

Link to comment

Nismo medju 8 gradova, ne da Vucic :dry:

 

U subotu mi bio serviser iz Telekoma posto sam se u petak zalio na slab signal wi-fi i ceste prekide signala kod supruge na laptopu. Doneo mi je identican ZTE (samo iz aprila 2018. dok je moj sa kraja 2015.) i rekao mi da ga ostavim jedno sat vremena pa ako se nakaci na net sve je ok, ako ne da mi da neki treci, polovan. Jbt subota ujutru, kladionica, fantasy, sve zivo, kakvi kurac sat vremena bez neta. Drnadao sam se 20min oko kablova, stola, police sa knjigama, stampacem, da bih nekako pomerio stari ruter i podigao ga malo vise ne bi li mi signal bio bolji u dvoristu. Za sad sve radi ok. Mislim ja sam na kablu pa mi ionako sve radi ok :D

 

Usput mi rece za optiku, ali da Sabac jos nije na listi i da su oni dobili oko 100 novih rutera ali sa skoro svakim imaju problem oko kacenja na net (idjiotizam klasican). Pitao sam ga koja je "garancija" dometa ovih kucnih rutera ona kaze oko 40m, a meni je signal bio slab vec na nekih 15m u dvoristu. Onaj prethodni serviser mi je rekao da kupim "pojacavac" signala za nekih soma soma i po da ce sve biti u redu. Jbt kao da kradem komsijinin net, a ne da jebenom Telekomu placam BOX vec 100 godina u nazad.

Bagra lopovska.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...