Jump to content
IGNORED

PRIJAVE NESTALIH LJUBIMACA


Ryan Franco

Recommended Posts

Napalo me je za zadnje namere neko govno na burndiju kad sam kukao i kacio slike trockog, svog macka ,kad ga je komsija olos pogodio u glavu posebnom municijom za vazdusnu i izbio mu oko, pa mi je uvek bzv kad krenem da spemujem ovako

 

 

Ko te napao?

Stvarno pitam, jer ja se sećam da je ekipa danima pitala kako je mačak i nudila pomoć.

Link to comment

dobro je malisa, jeo je granule danas, setao po dvoristu tj pratio sestru i nije se odvajao
1 sutra ide god veta po jos antibiotika
2 niko se nije javio da je njegov
3 moracemo da potrazimo ko bi ga usvojio jer ne mogu da ga zadrzim zbog ostatka porodice(zainteresovanih vec ima)

Link to comment
  • 1 month later...

ne znam koliko ima smisla tražiti pticu, ali pokušaću, s obzirom na to da nije neki letač

 

na bul. k. aleksandra, preko puta poslastičarnice bolonja, nestao je papagaj nimfa (ovaj desno)

 

2jebo1l.jpg

 

ne snalazi se najbolje s letenjem, te pretpostavljamo da nije mogao da ode daleko. veoma je pitom, voli da ga se uzme u ruku i da se mazi kao mače. ima ljubičastu nanogicu

 

ne zna se ko je tužniji. mi, ljudi, ili ova druga ptičica. ako ga vidite, molim vas javite na pm

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Ne znam da li sam pogodio pravi topik, ali da li azili za zivotinje imaju zakonsku obavezu da omoguce pristup azili da bi ste videli da li su uzeli vaseg ljubimca , posto mojoj sestri ne dozvoljavaju , samo su joj rekli ako je cipovan mi zovemo i nisu joj omogucili da vidi da li je njeg pas u azilu. Da li postoji neki zakonski propis koji primorava vlasnika azila da omoguci pritup azilu da bi se videlo da je njen pas tu.

 

Nestao je u Vrnjackoj Banji, a mozda je i Kraljevo u igri jer je mozda vidjen tamo. Odaziva se na ime Laki.

 

47578384_10215313138636605_1549025009509

Edited by OmarKuk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...