Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Dobro, jeste da je ovo pdf o automobilima, ali pošto nigde drugde nije obrađena ova tematika, trebalo bi da je najbliža ovome. Moja malenkost nije bajker, mada umem da vozim motor i imam A kategoriju (kao i sve ostale). Druženje s motociklima sam uglavnom završio nakon svog redovnog vojnikovanja, a to beše davno. Tamo sam pored ostalog vozio i ovo:MOTOGUZZI.jpgPosle je moja konformistička duša zaključila da su četvorotočkaši ipak pogodniji za izvesne sportove u nedostatku stanbenog prostora ...Da li volite motore? O kojem maštate? Imate

Edited by nesha taxista
Link to comment

Ni ja nisam neki ljubitelj motora ali ću da okačim ovo čudo koje sam video u Beogradu.nsu1956maxi174ccqp0.jpgMalo sam proguglao i našao da se 60-tih godina proizvodio u Unis-Pretis fabrici i Sarajevu zajedno sa Princom i loncima :lolol:

Link to comment

E pa Nešo, pošto si krenuo sa vojnim krševima red je da se ne zaboravi 1 Ural, pravi izbor svakog nesputanog i buntovnog penzionera.eddie2ms4.th.jpgDa u Kragujevcu nisu prestali da Fiću prave (ili Pretis u Vogošći) možda bi dočekali i da se oko njih danas sekta naprav

Edited by salkodinamitas
Link to comment

Kapa dole Slovencima koji su u zemlju Yamahe, Kawasakija, Honde, Suzukija...uspeli da uvale Tomos Automatic.Ovaj, koji sam slikao u Yoyogi parku, sluzi kao nogare. Bio je jeftiniji nego da nadju jos jedan plastican cunj.tomos4.jpgEdit: umesto attacmenta postavljena ista slika s linka.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Auto mi je prevozno sredstvo, na njega se ne palim. 4wd mi je malo vise od toga-plezir.But bike, that's the way of life!Da probam da se setim svih motora koje sam imao do sada:Prvenac Tomos APN4 ? valjda se tako svao. Polirani kanali ... max brzina 110km [merio tristac pored mene] :lol:II gimnazije, roditelji nemaju pojma. Drzim motor na Kosutnjaku kod drugara i svaki dan sa zelenjaka 33kom leyland bus do Kosutnjaka, malo pesaka kroz neke njive, do motora a motorom u skolu. Kada samo ovo preziveo ... :rolleyes: Pre osamneste CZ 200cc, zver! sa 50cc na 200ccNije dugo trajalo. Marnuli me bez dozvole, roditelji pohisterisali ...ja napunio 18 i evo me u UK.2 trijufa i jednu BSAOdlazim u Nl tamo ja i bivsa drga kupujemo BMW R650 -boxer [pandurski] Iz NL za Tursku, Liban [oh yes zuti libanac je bio naj tada] ubijemo 20k km za 4 meseca.black outVracam se u BG,Yamaha RD500 dvotaktas-ludakizgubio sam dva dobra drugra koji su imali iste motore.85' prekretnicaHarley SportsterVozio nekoliko godina pa harley road king96'treci harley. 100% custom. Build my self from from scratch. 6+ zimsih meseci u garazi.evo ga:harley8.jpgortak sa devojkom na motoru ne bi da ga prepoznaju.Ukraden na Krfu 2000cetvrti harley 2000-2300 harley softail - spusten low ridder.harley_plavi-can_2001.jpgprodao pre dolaska u BGproslog i ovog leta: :) sa konja na magarca.148-4806_IMG.jpgBeverly 500Nemam ni njega vise.Za 6 godina na Krfu sam unistio jedno 3 skutera, zadnji Yamaha Majesty [tesko sranje]

Edited by hefestus
Link to comment

Rekoh već da je udobnost jedna od najvažnijih osobina koju treba da ima moje vozilo, makar to bio i motor. Ovaj se savršeno uklapa u opis:honda-goldwing.jpgHonda Gold Wing pravi se dugo, sad se moe dobiti i s motorom od čak 1800 ccm. Možete naručiti i airbag.GoldWing_airbag_open.jpgNemam ništa ni protiv trokolice na njenoj bazi:1996HondaGoldWingTrike.jpgKoriste je inače u razne svrhe...goldwing_tow.jpgDobro, naravno da sve to košta kao prosečan automobil, ali maštanje valjda nije zabranjeno.

Link to comment

Lep Harley i curaImage145.jpgEdit: smanjena slika zbog lakšeg učitavanja stranice. Motor je inače veoma lep, devojka još lepša, samo bih te zamolio da slike ne budu veće od 800X600, jer se u suprotnom forumašima sa sporijom konekcijom stranica veoma sporo otvara.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Ja idem na casove za A kategoriju. Imam B, CE, ali me nesto vuce da vozim motor. Casove imam na Honda CB500cb500-2004.jpgKad polozim odlucio sam da kupim jedan od ova tri modela.Used iz 2005 godine.Yamaha FZ6 FazerFazer%20rechtsachter.jpgfazer.jpegSuzuki GSF 650 Bandit Ssuzuki_bandit650s_.jpgHonda CBF 600 0830cbf600s.jpgKoji bi ste vi izabrali?Edit: smanjena poslednja slika

Edited by nesha taxista
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...