Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Po tome koliko si me trpao za Astru mislio sam da vozis makar neki x5 sa gumama dvadeseticama a ti kukas da ti poklonim 16ice stare let godina... Zivote lutalico...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja njihove zimske, cupale kao nenormalne proslu zimu iako su 2012. godiste. Menjacu ih zbog godista samo, mada mislim da mogu jos da sljakaju dobro.

 

Ako ima neki od vas Beogradjana da zivi ili radi u Takovskoj ulici ili blizu iste, neka mi se javi privatnom porukom zbog jedne jako minimalne usluge.

Link to comment

Po tome koliko si me trpao za Astru mislio sam da vozis makar neki x5 sa gumama dvadeseticama a ti kukas da ti poklonim 16ice stare let godina... Zivote lutalico...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ko stedi imace ko kupuje 3 kompleta zimskih gume poklanja sto mu ne treba

Link to comment
  • 3 weeks later...

Lomio se da li da predjem na zimske 15ice ali ipak ostao na 16icama. Pazario dve nove Continental winterconti ts860 iz 2016. godine i dve polovne ts850 sa 7+ milimetara sarom, dot je valjda 3913 ili tako nesto, uglavnom iz 2013. su te dve. Jebat ga, sad sam miran par godina, taman dok budem vozio ovaj auto.

Link to comment

Posle nesto malo preko 10.000 km sa letnjim gumama, vreme je za zamenu. Kod vulkanizera ogromna guzva , zakazao mi je prekjuce za danas, ali sve je odradjeno i trap proveren.

 

Taman da budem miran na putu za produzeni vikend u Solunu :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...