Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

iss pro, winning eleven i pes su jedno te isto ako se ne varam. konami ih je pravio. nista nije moglo da se poredi sa njoma kada su se pojaviloi. kasnije su samo gubili na igrivosti.

a kad smo vec kod prisecanja, vrhunska fuca mi je bila J League Pro Striker na Segi.

konami je imao i nba in the zone koja je kidala nba live ea sportsa.

Edited by maheem
Link to comment

jel igrao neko nba 2k na dreamcastu? to je bio meni najbolja i najigravija kosarkaska simulacija. nesto slicno kao pes6. 

 

winning eleven je valjda bilo za japansko trziste a pes za evropsko.

Link to comment

Kakav crni stepen realističnosti kod swosa, golovi sa centra su bili redovna pojava, ma suludo je i govoriti.

 

Ali je fudbal bio jako dinamičan i brz i adrenalin je baš baš radio. Moj tadašnji naj ortak je gazio sve redom, prvo svetsko prvenstvo je bilo održano u Bačkoj Palanci gde mogu da se pohvalim odličnim 16. mestom iako sam bio totalni rekreativac. Bili Poljaci, Austrijci, a znam da je hit bio lik koji je došao iz Libana. Drugo je bilo u Novoj Pazovi, šta je bilo posle nisam pratio.

Link to comment

iss pro, winning eleven i pes su jedno te isto ako se ne varam. konami ih je pravio. nista nije moglo da se poredi sa njoma kada su se pojaviloi. kasnije su samo gubili na igrivosti.

a kad smo vec kod prisecanja, vrhunska fuca mi je bila J League Pro Striker na Segi.

konami je imao i nba in the zone koja je kidala nba live ea sportsa.

 

Winning Eleven je bio japanski, ISS je bio identican, ali na engleskom. Nisam siguran da li je PES ostao isto sto WE, ali nije toliko ni bitno, jer je u to vreme WE i prestao da se igra ovde. WE 3 je bio dobar, a WE 4 (ISS Pro Evolution) je bio jos bolji. Posle sam sve redje igrao, i onda opet poceo PES na PC-u, ali ne bih rekao da je bio gori vremenom. Od 2010 nisam igrao, tad mi se demo bas nije svideo, a i proslo me. U svakom slucaju, FIFA je krajem devedesetih i kasnije u tom periodu bila stvarno smehotres u poredjenju.

 

WE/ISS je bila dosta realna igra, ali verovatno vise zato sto je konkurencija bila nepostojeca. Ipak je tu bilo dosta arkadnih elemenata, jer tesko da se lobovi sa 20 metara cesto vidjaju u igri (iako ih nije bilo lako izvesti). Sto je plus naravno, ipak je u pitanju zabava. Moji omiljeni su bili kad primim loptu na petercu i onda je malo cusnem da mili brzinom puza pored izletelog golmana. Protivnik u agoniji baca kontroler, gazda kluba urla.

Link to comment

Igram 2k15 u mycareer modu i kamera me izludjuje. Na pocetku je bila iza kosa i mogu da promenim samo zum i visinu, a posle nekog vremena je sama igra promenila ugao kamera i sad pratim igru sa strane. Em ne vidim sve igrace, em nemam dobar pogled ka kosu. Da li se to jos nekome desava i kako da resim problem?

 

Nisam nista menjao u podesavanjima, samo sam odigrao par ulicnih basketa 2 na 2 i 3 na 3. Posle toga mi se ugao kamere promenio.

Edited by Milosh76
Link to comment

Mene upropastava kontroler koji sa vremena na vreme jednostavno pocne da laguje, da koci, da ne prima komande... Nemam zivaca za ovo vise

 

Dajte neki predlog sta bi moglo da se djuska posto sam uzeo novu makinu a propustio sam...pa... sve sto je izaslo u zadnjih 5-10 godina

 

Neka opustena fps sa elementima rpg... Super mi je bio Fallout New Vegas (jedna od retkih koju sam uspevao da poteram)

Link to comment

Mene upropastava kontroler koji sa vremena na vreme jednostavno pocne da laguje, da koci, da ne prima komande... Nemam zivaca za ovo vise

 

Dajte neki predlog sta bi moglo da se djuska posto sam uzeo novu makinu a propustio sam...pa... sve sto je izaslo u zadnjih 5-10 godina

 

Neka opustena fps sa elementima rpg... Super mi je bio Fallout New Vegas (jedna od retkih koju sam uspevao da poteram)

 

Prvo odigraj Far Cry 3. Najbolja igra za duboku jesen :) tri palme na otoku smrti.

Igra (nazalost) nije dovoljno dugacka, ali- je dobro sto 11. novembra izlazi cetvorka.

 

Probaj i Skyrim, ne odgovara tvom opisu (cist RPG) ali je to velika igra, zaista vredi probati.

 

Tvom opisu potpuno odgovara S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat. To je isto must play. Takodje, i fantazmagoricni Bioshock Infinity vredi proci.

 

i kad zavrsis sve to, vrati se u New Vegas, odigraj partiju karavana, napij se radioaktivne vode i tuci mutante, mnogo je modova izaslo poslednjih godina...

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Far Cry 3 postaje neopisivo dosadna posle prvih pola sata igranja. S vremenom shvatiš da ti je glavna motivacija da šetaš okolo da bi snajperom ulovio tri bizona i od njihove kože napravio novčanik ili od rogova +2 dildo ili šta već, nego što kao pratiš nekakvu priču.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...