Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Odem na Ytub da vidim kako se sprema Bulgur i eto ti Conora sa do sada najbednijim ili najspektakularnijim hajpom,kako ko voli.Navodno je uzeo da boksuje zatvoren mec sa Paulie Maliggnagie 12 rundi,10 oz rukavice.,Samo sto su tu bile kamere,Dana i ko vec.Pustili su slike kako Paulie leti kroz vazduh,a onda je on demantovao da je bilo tako,ali da jeste bilo zajebano jer su ga doveli iz aviona u gym,a imao je povredu ramena. I sada je prica kako je bokser uvredjen jer ga je Conor istamburao.Naravno sad svi spinuju ko ludi da bi glupi narod kupio pay per view.Ali show je na sta to sve lici.Jbla me Blgur psenica.

Link to comment

Ocekivano je bilo da ce besomucno srati, al kad su shcatili da im je ppv konkurencija realan bokserski spektakl genadi - kanelo, resili su da probiju sve granice... I sto je najgore, uzexe dramaticno vise para od ove dvojice koji se stcarno spremaju za borbu umesto da prave budale od sebe.

Link to comment

Ma kakav revans.Konor ce nakon Floyda na Kanela.Ima snimak gde objasnjava kako bi on Kanela rasturio bez frke.Kao,on kad ga zvekne preko rukavica,ma nema..ubice ga.

Znaci,Konor da dobije Floyda i Kanelo Genadija i super mec again.

Link to comment

Lomacenko je kao bokser iz crno belih meceva.Iako je kontraudarac,dri inicijativu,bas lepo gledati.

 

 

pored citavog arsenala koji poseduje, meni se nekako cini da je u ovom mecu bila presudna bas ta mogucnost konstantnog pritiska. preciznije, iz tog kontragarda je konstantno skracivao ugao kad marriaga krene da se izvlaci iz razmene ili kornera na levo, uvek mu je desna bila za taj deo sekunde pre na poziciji na koju marriaga zakoraci levom, i bukvalno je covek imao utisak da mu ne moze pobeci. napravi dva tri defanzivna koraka i opet se nadje tacno ispred i umesto da je dobio momenat ili dva da se sabere i smisli odbranu/napad, ponovo (i dalje) kasni jer je lomacenko vec tu i vec ima inicijativu. skoro da me ne cudi to demoralisanje, i situacija da retko koji bokser sa njim da svoj maksimum. naravno, za to je potreban upravo arsenal koji sam spomenuo na pocetku, ali mi se cini da je to skracivanje ugla u ovom slucaju bilo ako ne presudno a ono bar jedna od najbitnijih prednosti koja mu dozvoljava da sve to ispolji.

 

vrlo inteligentan, izuzetan bokser. da kojim slucajem ima jak udarac bio bi skoro pa nepobediv.

Link to comment

To je zanimljivo kod ex SSSR boksera, ne zrtvuju poziciju i ritam za priliku da ulete u klinc kao Latino borci.Zato mi se cini da protiv njih Filadelfija rol i fighting in the box nije efikasno jer nemaju obicaj da polete za povlacecim bokserom i onda nalete na kontra udarac.Overstepping se valjda zove.Cini mi se da je Tzyu tako Zab Judi ugasio svetla. Pritiskom i umesto da trci za njim u klinc,on ga je sa poludistance otkinuo sa one to kombinom taman kad je dizao glavu iz eskivaze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...