Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

koja si ti sisa, stvarno sam razocaran. stavi jebenog lebrona, normalno je da si ga zavoleo do sada. niko te nece zajebavati, obecavam. :naughty:

Edited by kojot
Link to comment

Jos malo i pocinje NBA liga o/U predsezoni sam uglavnom pratio Bullse i pomalo GSWU GSWu ce ponovo sve manje vise zavisiti od suta Splash brothers-a. Curry i nije bio bas raspolozen u prangijanju tokom predsezone, dok je Thompson imao par odlicnih partija. Iguodala je tu za odbranu i njegova defanzivna rola ce omoguciti Thompsonu da bude svez u napadu. Bazemore i Barnes (od njega ocekujem odlicnu sezonu) ce morati da kidaju uz Lee-a i Boguta i sve ce biti ok. Deluje da im hemija nije promenjena trejdovima.Bullsi su dobili sve utakmice koje su igrali.Ono sto je vaznije, Rose izgleda odlicno. Kaze da je povecao vertical leap za 5 inca i da se oseca brze i explozivnije nego pre.Uz to, nabacio je i fin sut za 3 poena. Do poslednje utakmice vs Denvera (0-4) imao je 12-23 sut za 3. Na svakoj je imao po neki ludi akrobatski potez u svom stilu i ne boji se kontakta.Boozer je standardno Boozer. U jednom trenutku iznenadi, u sledecem ti dodje da ga ubijes. Imao je neke solidne partije.Deng se kao i obicno kida na obe strane terena. Djimi je dobar, ali je imao nekih problema sa povredom. Kirk je prva zamena Rose-u, a posle njega mali Teague, koji vise ne deluje onako uplaseno kao ranije. Dunleavy me nesto i nije preterano odusevio, a mozda sam i previse subjektivan sto se njega tice, jer je dosao kao zamena za Whitenellia kojeg sam jako gotivio.Dopada mi se kako je Gibson igrao. Deluje produktivnije u napadu, napada kos i ledjima, a ima i samopouzdanja u sutu pa je pogadjao neke jumpere, tako da ce Tibbs moci da ga koristi i na niskom postu i kreira neke akcije za njega.Brine me u kakvom je stanju Noah, posto nije nastupao na ovim tekmama.Prva utakmica je vs Heata, pa ce se tu videti u kakvom su stanju zaista.Nadam se da ce ih povrede mimoici ove sezone, a uz to, molim se i za Curry-eve zglobove.

Link to comment
koja si ti sisa, stvarno sam razocaran. stavi jebenog lebrona, normalno je da si ga zavoleo do sada. niko te nece zajebavati, obecavam. :naughty:
Hocu, cim postane kapiten ili bar najznacajniji igrac u istoriji fransize.
Link to comment
Hocu, cim postane kapiten ili bar najznacajniji igrac u istoriji fransize.
nadam se da se zajebavas :Dako mislsi zbog toga sto je dovukao lebrona onda se slazemo. Edited by kojot
Link to comment

Ty (nisam pazljivo odgledao, prelistao sam samo, oteli mi laptop :D )E da, nisam ispratio sta je sa Noelom.. je l` je on out za celu sezonu, ili se moze ocekivati njegov izlazak na parket negde krajem sezone?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...