Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

@darlingara

 

ma naravno. ni ja ih ne volim. jer ima puno ljudi :D. al hipotetički ima više duše sva ta polovna roba sa nekim prošlim životom koja završi u čudnom društvu.

 

evo pogledaj recimo ovaj prizor i uporedi ga sa zidom od paštete u nekom hipermarketu. 

 

10432543_1515888458669568_86040106274201

 

ne znam što je ovako mala. al ima svega, od marije kiri preko penisa do lekova. 

Edited by nisam ja
Link to comment

@darlingara

 

ma naravno. ni ja ih ne volim. jer ima puno ljudi :D. al hipotetički ima više duše sva ta polovna roba sa nekim prošlim životom koja završi u čudnom društvu.

 

evo pogledaj recimo ovaj prizor i uporedi ga sa zidom od paštete u nekom hipermarketu.

 

10432543_1515888458669568_86040106274201

 

ne znam što je ovako mala. al ima svega, od marije kiri preko penisa do lekova.

Aaa ti kad kažeš buvljak u BG se više mislina OTC nego na "koleru" prekoputa....
Link to comment

ja bas volim da odem na zemunski buvljak. kupujem uglavnom knjige, gledam i dekorativne predmete. 90% krsa i 10% bisera.

ljetos je neki ljubitelj americke knjizevnosti valjda cijelu svoju biblioteku dao buvljackom prodavcu. ovim putem mu se najtoplije zahvaljujem!

Link to comment

Zar nemas krpe od mame, bake i prabake kao svaka zena u Srbiji? ;D Ja ih imam sigurno za jos jednu generaciju posle mene

 

 

moji su svi iz kamena. tamo se nisu koristile krpe. neam od koga da nasledim sta. osim kamena :D

 

 

@darlingara

 

ma naravno. ni ja ih ne volim. jer ima puno ljudi :D. al hipotetički ima više duše sva ta polovna roba sa nekim prošlim životom koja završi u čudnom društvu.

 

evo pogledaj recimo ovaj prizor i uporedi ga sa zidom od paštete u nekom hipermarketu. 

 

 

ne znam što je ovako mala. al ima svega, od marije kiri preko penisa do lekova. 

 

buvljaci su milion puta bolji, slazem se, pod 1, na buvljaku moze da se dise. ne podnosim zrak u trznim centrima, i fizicki i psihicki mi pozli posle max 45 minuta. cim iskoracim napolje na svez vazduh, ozdravim.

mene uzasava ogromna kolicina stvari i to kupuj, kupuj, kupuj, cak i na buvljacima. kroz zivot furam asketizam i minimalizam. jedino ta odeca, neam pojma kako mi se toliko nakupilo, koju ni ne nosim, iako redovno i cesto poklanjam. pet godina da ne kupim nista, opet bih imala sta lepo i ocuvano i moderno da obucem. 

 

a krpe mi stvarno trebaju, sve su stare i s rupama, istanjile se u paucinu. 

Edited by darling
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...