Jump to content
IGNORED

Sportska oprema


Töölönlahti

Recommended Posts

Lidl ide kod nas od oko nove godine, ako se dobro sećam...

 

Distributivni centar je završen, gomile ljudi zaposlene...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

jedan je gotovo spreman kod ugla Vojislava Ilića i Ustaničke, postavili su i semafore čini mi se, a znam da će još jedan veliki da bude u Borči, kod Šopija

Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    26

  • Zli Gli

    13

  • Mil@n

    6

  • darling

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Probao sam ovu foru sa naručivanjem u funtama i zajebah se (verovatno jer mi je preračunao evre u funte?), ajd što sam platio i carinu i PDV oko 3000 za paket od 50ak evra, nego se i DHL ugradio sa 3200 dinara za usluge carinjenja...

 

Sad gledam, izgleda da je skocila funta u odnosu na euro, sto je 80-90 centi vise nego kad sam pomenuo narucivanje u funtama i marginu od pola eura/funte. Tako sam narucivao skoro i jednom ranije i nije bilo problema, tj. nije bilo skoka funte. Oni ne pretvaraju eure u funte nego iznos u funtama u dinare i onda gledaju da li je vise ili manje od 50€ i sve to rade po kursu od tog dana kad carine paket. Bilo je pomena na drugom forumu da je nekad prolazilo i 1-2 eura preko 50.

Link to comment

kakva su vam iskustva sa optickim pulsmetrima? Sa mojim klasicnim Adidas MiCoach sam bio jako zadovoljan, ali su obustavili podrsku, odnosno, jos nude kao nesto ali to vise nisu isti programi.

 

Gledao sam Polar M200 i mnogi review kazu da ne moze da pokupi uvek frekvencu, mada takve probleme imaju i klasicni strap pulsmetri...

Link to comment

kakva su vam iskustva sa optickim pulsmetrima? Sa mojim klasicnim Adidas MiCoach sam bio jako zadovoljan, ali su obustavili podrsku, odnosno, jos nude kao nesto ali to vise nisu isti programi.

 

Gledao sam Polar M200 i mnogi review kazu da ne moze da pokupi uvek frekvencu, mada takve probleme imaju i klasicni strap pulsmetri...

 

zavisi za sta ti treba.

za ozbiljan trening je neophodan strap HRM. ni on nije sasvim precizan ali je daleko pouzdaniji od optickog.

 

za sve ostalo je dovoljan i wrist. 

umesto m200 preporucujem garmin fr235.

Link to comment

Ja sam sa Polarovog strap HRM presao na http://www.scosche.com/rhythm-plus-heart-rate-monitor-armband i vrlo sam zadovoljan. Moze na nadlakticu, moze na podlakticu, devojka ima isti i nosi ga na rucnom zglobu; moze ANT+, moze BLE, vrlo precizan, punjiva baterija... Uz strap HRM sam uvek imao neki nelagodan osecaj stezanja, umeo je da baguje kad malo usporim pa prestanem da se znojim i osuse se elektrode itd.

 

Sa ovim nemam tih problema i ne bih se vracao na staro nikako. Sa druge strane, imam i Garmin Fenix 3 HR sa optickim senzorom na rucnom zglobu i taj nije bas najprecizniji i treba mu vise vremena da uhvati promenu pulsa, tako da Garminov senzor koristim samo za all day HR monitoring, a za trening ipak nosim i Scosche uparen sa Garminom.

Link to comment

Nisam hteo da naručim samo čarape, jer mi glupo da kurir donese samo 1 stvar, pa sam naručio još po nešto, kad ovi iz Djaka 4 puta šalju kurira!

Edited by El Guapo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...