Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

hvala halovin, potrazicu bas tu radnju u sarajevskoj, mozda nesto i nadjem :-) /a probacu da nadjem i steline u adidasu, moram bar da probam i vidim da li uopste mogu da nosim njene kupace, da se dzabe ne palim i patim sto kostaju bogaoca/

 

a tajna ariljskog vesa je, kao sto kaze djeneralce u cinjenici da su imali dobru fabriku tog tipa do sredine devedestih, preduzetne bivse radnike koji su znali bar nesto u vezi proizvodnje i naravno maline /posto su masine placali od zarada na malinama/. i onda se to usavrsavalo, pa kao u svakom zanatu, bolje je kad imas konkurenciju; em te podstice, em su ipak mnoge cake i kanale nabavki razmenjivali medjusobno...pokojni otac mojih drugarica iz arilja je bio jedan od direktora tamo, pa sam nesto slucajno ufatila u vezi te price, nije da sam neki jako pouzdan izvor informacija u vezi sa svim tim :-)

Edited by nezvanova
Link to comment
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 5 years later...
4 minutes ago, zorglub said:

Skoro 6 godina kasnije, gde kupujete ćega i čarape, muške? Naravno traži se odnos cene i kvaliteta.

Ja kupujem carape u HM-u. Ona pakovanja sa puno carapa, uzmem u istoj boji pa kad se peru ne moram da uparujem :).

Cega, ako nosis zenske podelicu i to 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, zorglub said:

@bagsČoveče ove cene nema ni kod nas na pijaci.

 

Ja sam bio skeptican i smoren posle kupovine nekih skupih bokserica koje su se vrlo brzo raspadale i odlucio da probam nesto novo.

Ove sto sam uzeo pre 2 godine kao nove.

 

Spoiler

Sad cu probati i ove druge konacno iz iste kese. :laugh:

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...