Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Dopale me neke lisičarke, ajde bacite neki recept....

 

....shit has hit the fan...

kad ti opet dopadnu nekad, samo dinstaj na krupno na nekom luku. so biber.

 

dechaci, donela baba smrznuto pile. kako se rukuje tim zverom. pitam za buducnost, necu danas, nego kad mi padne, da ne moram da vas budim  :D

 

mislim, da bude u skladu sa mojim skromnim mogucnostima. ja sam duduk i za sveze -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Namazati tepsiju svinjskom mašću, nasjeći krompijere, na to krknuti to pile i u rernu, po mogućnosti u šporet na drva

mhm. jel treba i argonska atmosfera. i neki vakuum s vremena na vreme. i na marsu da bude i da se upravlja radio talasima :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

^^ E j... sad, ja ono najprostije, ne mož jednostavnije a kao odgovor dobijam nešto za šta mi treba PhD iz fizike da bih razumio :D

 

Zašto komplikovati, nije kuvanje baš toliki bauk, ne treba ga usložnjavati gdje ne treba, pile se ubilo za ove jednostavne varijante :D

Edited by James Marshall
Link to comment

^^ E j... sad, ja ono najprostije, ne mož jednostavnije a kao odgovor dobijam nešto za šta mi treba PhD iz fizike da bih razumio :D

 

Zašto komplikovati, nije kuvanje baš toliki bauk, ne treba ga usložnjavati gdje ne treba, pile se ubilo za ove jednostavne varijante :D

apsoutno. samo gledam koji od tri shporeta na drva, koje imam (!), da izaberem :D

 

rene, tako zmrznuto ga zveknem, ili ga chekam termodinamichki (ovo samo zato shto mrshal zeli phd ^_^)

 

 

 

edip. i mislim da se pile nije ubilo samo ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

teksaska proja je kao fina gospodska proja. odlican recept. konzervu kukuruza sam bz bz, nisam dodavala secer, ulje maslinovo, sira rendanog 100ak grama. 

Nije preslatka proja od kukuruza? Ja juce ubacio samo pola konzervice u grasak, da se ne baci. Neverovatno kako govance zdere ukus grasku, iako ga ja spremam prilicno pikantno.,

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...