Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Kovačić radi voice-over za NBA Inside stuff i ide prilog o Embiidu i on veli nešto u stilu

 

"u vreme male lopte on dominira"

 

I ja stadoh, prisabrah se i skapirah da je on ili neko ko mu to prevodi bukvalno small ball preveo kao "male lopte", a on je to još i izgovorio. A jebemumaiku™, upali li ko mozak dok komentariše išta.

 

On i Višković, pa čini mi se da bih svoju ruku proglođao samo da ih ne slušam više ikad. Sve mogu, i sebi-prepametnog Ercega i manitog Juriševića i njihove minione ložače što rade NFL, i hollier-than-thou Novakovića, i pjanoga Gojka te više u livescore gleda, i X-factor NBA dvojac, sve mogu podnijet' ali ovu dvojicu... Višković "šutnuo je sa desnom nogom" i Vreme Male Lopte Kovačić.

Edited by pojmaš
Link to comment
  • 2 weeks later...

"levom nogom je završio akciju"

ko je komentatorima sa Arene zabranio da kažu šutirati?  uvek umesto toga kažu završiti akciju. nisu to baš sinonimi

Edited by levi
Link to comment

Srdjan Radojevic, pregled Evrolige: "Na kraju je Khimki izrutinirao ekipu Milana".

Kad sam vec tu, neko od komentatora sa SK juce ili prekjuce, ne secam se ko je bio, ali izraz sam zapamtio, kaze podize trojku. Dakle, nije izrutinirao prenos krajnje logicnim izrazom uzeo trojku, nego je isti obogatio ekskluzivom podigao trojku. :ziga: 

Edited by Nesh
Link to comment

Dva retarda na SK, pričaju kako je Fila ne zaustavljiva, kao su zastaršujući, kako im niko ništa ne može i kako je predivno gledti ih kako uništavaju protivnike... To sve u toku druge četvrtine na 21-7 za filu...

Naravno u sledećem napadu, rutinski TD za Ramse...

Nadam da Ramsi dobiju do kraja, samo zbog toga što su ovi retardi, pa da ih bude bar malo sramota šta lupaju, kad budu, eventualno, slušali sebe u nekoj od repriza...

Link to comment

на самом почетку меча су рекли како су овнови фаворити...

не разумем уопште потребу коментатора да предвиђају резултат утакмице коју преносе

 

јебала их кладионица

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...