Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Idi bre u persun sa jaksom i sazrevanjem. Mada, cini mi se da je on solidno sazreo u poslednjih godinu dana. Pratim ga na fb i krstim se i levom i desnom svakih par dana.

Jbt. Cele exyu ratove sam prosao u njegovoj blizini i znam sta je covek radio i nikako mi nije jasno da se on sada slabo seca ko je bio vlast i dovlast tada i sta su sve cinili i necinili.

Link to comment

Idi bre u persun sa jaksom i sazrevanjem. Mada, cini mi se da je on solidno sazreo u poslednjih godinu dana. Pratim ga na fb i krstim se i levom i desnom svakih par dana.

Jbt. Cele exyu ratove sam prosao u njegovoj blizini i znam sta je covek radio i nikako mi nije jasno da se on sada slabo seca ko je bio vlast i dovlast tada i sta su sve cinili i necinili.

Što se ljutiš na mene...

A ovo drugo, mislim da je krštenica učinila svoje. Možda malo i nasledno , jbga.

Jbga našli mu hoštapleri žicu.

Link to comment
  • 1 month later...

 

 

Krlo izdominiro jutros...

 

....shit has hit the fan...

Kakvi su to nivoi pasivne agresije, jbt.

 

"Ja želim da RTS bude sušta suprotnost N1, da vam kažem, da bude glas profesije i glas svih relevantnih glasova Srbije."

 

Tviteraški ritam se baš oseti, svako pitanje isprati sa po dve-tri upadice.

Link to comment

Kakvi su to nivoi pasivne agresije, jbt.

 

"Ja želim da RTS bude sušta suprotnost N1, da vam kažem, da bude glas profesije i glas svih relevantnih glasova Srbije."

 

Tviteraški ritam se baš oseti, svako pitanje isprati sa po dve-tri upadice.

 

On zeli...

Opusteno se postavlja kao gazda tamo,,,

Dosao sam iz gazdinog anusa i znam sta on voli...

Link to comment

Nisam gledao, pogledaću kasnije, jesu li ga makar nagazili za takvo ponašanje, mislim makar je Krlo neko ko ima opus budalaština zbog kojih bi se mogao gaziti danima, samo komentarisati njegove tvitove je dovoljno (pošto se i njegov posao ionako svodi na isto)

Link to comment

Krle odlično igra svoju ulogu korisnog idiota; lupeta gluposti, skreće pažnju na svoje nebulozne izjave i analize, a ljudi se pecaju da mu odgovaraju, ili, uopšte da komentarišu njegove baljezgarije. Krlotm je koncept, dimna zavesa koja služi da se skrene pažnja sa važnijih stvari. I zato je lepo nagrađen. A vi mu se i dalje smejte  :fantom:

Link to comment

Krle odlično igra svoju ulogu korisnog idiota; lupeta gluposti, skreće pažnju na svoje nebulozne izjave i analize, a ljudi se pecaju da mu odgovaraju, ili, uopšte da komentarišu njegove baljezgarije. Krlotm je koncept, dimna zavesa koja služi da se skrene pažnja sa važnijih stvari. I zato je lepo nagrađen. A vi mu se i dalje smejte  :fantom:

 

krlo se samo uklopio u koncept tvitovanja i serovanja, da se svaki dan mora nesto kliknuti i kratko prokomentarisati. zamajavanje naroda je uvek bila opcija samo se sada mora intenzivirati produkcija zbog interneta.

 

a ovo za pare ima i drugo ime. covek je bio najblizi saradnik borisa tadica.

Link to comment

al njemu je dobro izgleda, koliko ono bese miliona prihodovala njegova agencija, ili sta li je vec?

Ne znam za agenciju ali proglasilo ga za člana upravnog odbora RTS. Zato su ga zvali u jutarnji program, da ga pitaju ko ga je to kandidovao. Kaže nema pojma, ali veruje da su mnogo inteligentni kad su se za njega odlučili. Saznao je iz medija da sad radi za RTS, mukica. Moglo bi svakom od nas da se desi :(

Link to comment

Krle odlično igra svoju ulogu korisnog idiota; lupeta gluposti, skreće pažnju na svoje nebulozne izjave i analize, a ljudi se pecaju da mu odgovaraju, ili, uopšte da komentarišu njegove baljezgarije. Krlotm je koncept, dimna zavesa koja služi da se skrene pažnja sa važnijih stvari. I zato je lepo nagrađen. A vi mu se i dalje smejte  :fantom:

 

Jako skretanje pažnje, što će možda 20-ak tviteraša + par forumaša nešto odgovoriti

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...