Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

U poslednje vreme apsolutni hit je aplikacija Slagalica. Ako je neko raspoložen za partijicu i ne plaši se debakla, nek se javi :)
uuu, Quizmaster, svidja mi se nick, bas takav skalp mi nedostaje u kolekciji .. medieval_mace.gif(salji link do tvog profila na PM, ili kako se vec zakazuju mecevi)----------------------completely unrelated ... jel to FB ukinuo blokiranje aplikacija ?Blokirao sam preko 200 komada ali ovu nikako ne mogugovnoe.jpg
Link to comment
it's oookeeejjj, just for fun ... (valjda nije mislio da igramo u neku lovu :unsure:)
Hahaha... Boogie koji radi nešto "just for fun"... Već ga zamišljam kako lupa sve po sobi dok ga Quiz ponižava :D
Link to comment
U poslednje vreme apsolutni hit je aplikacija Slagalica. Ako je neko raspoložen za partijicu i ne plaši se debakla, nek se javi :)
dva forumasa u top 10 u februaru.a i martu trenutno :)
Link to comment
dva forumasa u top 10 u februaru.a i martu trenutno :)
их, да ја веџбам ко извесни цијењени друг форумаш, за мене би отворили почасно прво место ;)
Link to comment
их, да ја веџбам ко извесни цијењени друг форумаш, за мене би отворили почасно прво место ;)
nemoj se vadis sad...:)juce sam "zloupotrebio" zenin fejs za slagalicu i udjoh u mec. sa druge strane je bila, sudeci po slici, neka devojcica od svojih 7-8 godina. verovatno mama ili tata.i tako ti moja "significant other" pocela da lema doticnog lika, a posebno u kvizu. kad ne lezi vraze, napisa lik na internom slagalicinom chatu:ma sve ti znas!seljanko :)
Link to comment
Hahaha... Boogie koji radi nešto "just for fun"... Već ga zamišljam kako lupa sve po sobi dok ga Quiz ponižava :D
ccc ... ajd' cuti tamo ... naplasio si lika, otvorio "specijalni FB acc za prijateljske meceve slagalice" samo zbog mene :Dbtw, ja sam tek juce instalirao aplikaciju, ali prosecni paceri nisu izazov, hocu da vidim koliko sam daleko od najboljih .. cool.gif

razhy.jpgQuiz, mojne te plasi ova sekira i moj nick na forumu, u sustini sam jako blage naravi .. :s_c:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...