Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kompanija BK grupa saopštila je da je projekat „Tesla grad“ na korak od realizacije u Makiškom polju.

 

 

Gradonačelnik je izrazio zadovoljstvo zbog rešenja, pogotovo što će to biti na prostoru Makiša, gde ima i šume, koja će biti oplemenjena parkovskim delom :cool:

 

Više se i ne trude kod prodavanja magle, što se najbolje vidi na renderima  :lolol:  wysiwyg

Link to comment

dakle da li ovo sa slike moze da stane tamo gde tvrde da ce da ga stave?

 

ti renderi svi izgledaju kao da zauzimaju nepreglednu random ledinu u velikom azerbejdzanu <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Biće mesta i za nacionalni stadion! A ovaj park u šumi je taman čučnuo da se preseli on mrtvo zelenilo sa ušća.

 

Ima da voze ovo oko izbora, neće moći da se živi od Bogija...

 

Bogi za gradonačelnika! :nobles:

Link to comment

upravo saznah da mi je umrla prijateljica.

predivna zena u svakom slucaju.

mislim da nije skroz oftopik, posto je u bolnici u kojoj je lezala, a na pljuvomet od magicne fontane, apsolutno sve morala sama da kupuje, pa i dusek za krevet.

Link to comment

upravo saznah da mi je umrla prijateljica.

predivna zena u svakom slucaju.

mislim da nije skroz oftopik, posto je u bolnici u kojoj je lezala, a na pljuvomet od magicne fontane, apsolutno sve morala sama da kupuje, pa i dusek za krevet.

nije of topik. vishe bih volela da su pokupovali glupe skenere i magnete, i sve za beogradske bolnice shta je urgentno, u njima i srbija zavrshava na kraju priche, sve od gradskih para. i dugima poklonili ako ima. nema nishta ako nismo zivi :(.

 

 

jebene tochilice za sok, da vole turisti. ovo je sve go manijak i bolesnik.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ima taj prizor kad kreneš iz bilo koje raspale bolnice u kliničkom centru ulicom dr Subotića gore i sve što vidiš je ogromni pozlaćeni krst na Hramu SS.

Link to comment

nije of topik. vishe bih volela da su pokupovali glupe skenere i magnete, i sve za beogradske bolnice shta je urgentno, u njima i srbija zavrshava na kraju priche, sve od gradskih para. i dugima poklonili ako ima. nema nishta ako nismo zivi :(.

 

 

jebene tochilice za sok, da vole turisti. ovo je sve go manijak i bolesnik.

 

Uvek se setim šoka kad sam se bunio jer su mi zakazali Magnetnu Rezonancu za tri i po meseca. Rekli su mi: Ćuti, imaš sreće, čeka se po pet i više meseci, dolaze iz cele Srbije. 

Mamu im jebem govnavu debilnu.

 

Ima taj prizor kad kreneš iz bilo koje raspale bolnice u kliničkom centru ulicom dr Subotića gore i sve što vidiš je ogromni pozlaćeni krst na Hramu SS.

 

 

Zato ja uvek, kad idem tamo, kažem: To je onaj park kod Narodne biblioteke, ispred neke bogomolje. 

Pa, nek se zbunjuju, baš me briga.

Ili nek se raspitaju kod nekog mantijaša, ima ih svuda.

 

Ma, sopstvenu majku sam morao da ispravljam: Tramvajska stanica je kod Prve gimnazije a ne kod Crkve Aleksandra  Nekavskog

Link to comment

lolz, sta se bunis, meni teli da zakazu mr za godinu i mesec dana. tada taj termin jamacno ne bih doziveo.

kad sam platio, dobio kod istih termin istog dana.

Link to comment

Ne bulaznim*, bre, u MR centru u KBC-u, kad imaš uput, zakažu ti za 4, 5, 6 meseci.

 

Kad je hitno, kao što je meni bilo jednom, pošalju te odmah na MR u Institutu za neurologiju.

 

Edit: sat i više vremena sam čekao dok su prozivali druge, nikome nisu rekli više od pet, možda šest meseci. 

 

Edit 2: *pogrešno pročitao, sorry

Edited by Bujodrag
Link to comment

Za bulaz™ sam pogrešno pročitao, napisah u editu.

 

E sad, znam i ja kako stoje stvari sa  regularnom MR kod nas, čekao sam dva puta sa običnim uputom. 

Kasnije sam postao slučaj pa sam imao pravo prvenstva.   <_<

 

 

I da, bunim se, bunim se protiv svake jebene fontane, zbog svakog vata potrošenog na rad televizora u Srbiji, na planeti.

I plačem

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...