Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

Ovo "malo" zabrinjava.The show is contracted to produce new episodes through a fifteenth season, until late 2011.
mene ne zabrinjava.taj ugovor je potpisan pre jedno 2 godine i normalno je da bude na jedan odredjen period. 5-6 godina u ovom slucaju, sto nikako ne iskljucuje mogucnost produzenja, kao sto je i do sada nekoliko puta produzavan, tj potpisivan novi ugovor.ne vidim sto ne bi pravili seriju narednih x godina. gledanost je odlicna, milioni se obrcu, autori su zaposleni svega 4 meseca godisnje, publika zadovoljna. everybody wins.jedino sto im zameram je sto izbacuju samo 14 epizoda godisnje. moglo bi biti bar 20. i onako im je potrebno svega nedelju dana da naprave 1 epizodu.
Link to comment
ne vidim sto ne bi pravili seriju narednih x godina. gledanost je odlicna, milioni se obrcu, autori su zaposleni svega 4 meseca godisnje, publika zadovoljna. everybody wins.jedino sto im zameram je sto izbacuju samo 14 epizoda godisnje. moglo bi biti bar 20. i onako im je potrebno svega nedelju dana da naprave 1 epizodu.
Zezaš se ili ozbiljno misliš?Kvalitet epizoda je na nikad nižem nivou, očigledno je da su autori istrošeni koliko i likovi, novih ideja nema a stare su prežvakane. Publika je daleko od zadovoljne, pogledaj malo komentare po forumima.Sumnjam da će se popravljati, zato se iskreno nadam da će bar završiti seriju uskoro, da bi nam ostala u koliko-toliko lepom sećanju.
Link to comment
publika zadovoljna. everybody wins.
Pa ne verujem da ima bas mnogo SP ljubitelja koji zadovoljni poslednjim epizodama. Meni su recimo gotovo sve epizode iz poslednja dva serijala negledive.Al zato sa velikim zadovoljstvom nedeljom ujutru, razbijajuci mamurluk, ubacim DVD sa prvim epizodama. Kakva prokleto dobra zajebancija. I na kraju, pred rucak, uvek pustim omiljenu - Spooky Fish
Link to comment

Slažem se da su predhodne sezone malo klonule što se tiče kvaliteta. Mada u svakoj sezoni ima 2-3 epizode koje su odličneali to je daleko od onoga što smo navikli od SPTeško da obrću milioni (milionče max.) ali ok..Videćemo danas, kakav je početak XII epizode

Link to comment
Slažem se da su predhodne sezone malo klonule što se tiče kvaliteta. Mada u svakoj sezoni ima 2-3 epizode koje su odličneali to je daleko od onoga što smo navikli od SPTeško da obrću milioni (milionče max.) ali ok..Videćemo danas, kakav je početak XII epizode
zasto se ne bi obrtali milioni?sp je jedna od najgledanijih serija u usa, plus kinta od dvd-a, syndication rights, itd.jerry seinfeld je od svoje serije zaradio nekoliko stotina miliona, ne znam sto ne bi trey parker i matt stone uzeli bar nekoliko desetina milki
Link to comment

uzgred, ne mislim da je kvalitet epizoda znacajno pao, mozda samo broj kvalitetnih epizoda. ranije je bilo otprilike 70-80% stvarno odlicnih epizoda po sezoni, a u zadnje 3-4 sezone taj procenat je oko 50 po mom misljenju. Npr epizode iz 11. sezone koje se rangiraju izmedju dobrih i odlicnih su snuke, d-yikes, petit tourette, imagination 1, 2 i 3, sto je 6 od 14 epizoda, dok u 9. i 10. sezoni ima po 7-8 epizoda koje su stvarno vrh (cartoon wars, milion little fibers, warcraft, go god go itd).

Link to comment

Ma OK ovo za milione sam lupio .. stvarno nemam ideju koliko kinte uzimaju ...a da je opao kvalitet, to nema sumnje, jbg udarile im pare u glavu :)za novu epizodu mogu samo da kazem da je Kajl bio u pravuedit

"This is not funny!"
:lol: Edited by eye of the beholder
Link to comment

Za svaku novu sezonu uvek ista kuknjava... South park propada, izgubili su na kvalitetu, smrc, smrc, bu-hu :yawn2: Mislim, uvek ima 3-4-5 jako dobrih epizoda, dok je ostatak uglavnom solidan i gledljiv... Radije bih i takve da ih gledam nego da ih ne gledam uopšte. <_< Jesu se promenili, to stoji, sad su epizode više samo zanimljive nego ''padamnapododsmeha'', ali to je meni sasvim ok. Nije baš konvencionalan show pa da mogu naglo da izgube inspiraciju, dok god smo okruženi kretenizmom imaće odakle da crpe motive.

Link to comment
Za svaku novu sezonu uvek ista kuknjava... South park propada, izgubili su na kvalitetu, smrc, smrc, bu-hu :yawn2: Mislim, uvek ima 3-4-5 jako dobrih epizoda, dok je ostatak uglavnom solidan i gledljiv... Radije bih i takve da ih gledam nego da ih ne gledam uopšte. <_<
Ja recimo prestao da ih gledam. Jednostavno nije vredno tih 20 i kusur minuta
Link to comment
Ja recimo prestao da ih gledam. Jednostavno nije vredno tih 20 i kusur minuta
Pa dobro, svako po svojoj volji...To što je potpisan taj ugovor na još par sezona verovatno govori da trenutno pripadaš manjini. Kad takvo razmišljanje preraste u većinu prestaće da se emituje, i to mu valjda dodje neki prirodan tok stvari. Meni su sa ''kvalitetom u opadanju'' i dalje najbolji show tog tipa, pa se ne žalim mnogo, jer ne znam stvarno šta bih gledao u suprotnom. Edited by stamcha
Link to comment

He, pa i Grand Show i Ljovisna su verovatno najbolji show njihovih tipova, pa ih opet ne gledamSalu nastranu. Ja nemam potrebu da gledam nesto tako kritizerskog tipa, pogotovo sto su im 'poente' u poslednje vreme zesce sranje. SP se razvio iz simpaticnih klinaca koji psuju, njihovih cudnih dogodovstina i dobrog humora, sa povremenim osvrtima na drustvene teme u show koji milijarditi put prezvaka odnos izmedju Kajla i Kartmena, bavi se nevesto svakim sranjem koja se pojavi na TV-u i svakom temi koja je aktualna u US tog minuta tako sto ubacuje stvari koje treba da nas sokiraju, iskarikiraju situaciju i dobiju neko dodatno vreme u medijima jer su skontali da to pomaze gledanosti, a to preterivanje/sokiranje najcesce izgleda vise nego bedno.Izmenio se SP uzasno u poslednje 3 sezone.

Edited by Hustler
Link to comment

U suštini se slažem sa svim što si naveo (u malo manjoj ekstremi doduše), ali ću jopet™ nastaviti da ih gledam...Nemam pojma, valjda su mi prirasli za srce :wub: , i svaki Family guy i sl. bi bio kao varanje. :) I dalje su mi epizode dovoljno zanimljive za baciti 22 min., i to mu dodje neki bottom line. A taj pojačani preaching momenat stvarno počinje da smara, ali jbg...

Edited by stamcha
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...