Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

što uošte nije nerealno u stvarnom životu

 

Za onakve slučajeve ne, čovek je pobio 30+ ljudi i ostavio iza sebe gomiletinu dokaza. Nije da je zgazio jednog kolima, pa se izvukao.

Link to comment

 

 

+ mekgregor fejluje opasno - strci, glumata, smeta.

jeste malo utisak da je otaljavan ali takve likove igra...

 

 

malo mi zao sto je stradao brat umesto da pruzme imperiju a ne "brat", ali za to bi trebalo mnogo vise epizoda

 

 

predvidjam nekakvo suceljavanje dve glavne glumice u sledecoj epizodi i odmotavanje...

Link to comment

Kako je Varga odvratan...

 

Ajde sto povraca posle svakog jela i izgleda ne pere zube, ali kad je krenuo onim srafcigerom da cacka te iste  raspale zube  :puke:

Link to comment

Odgledao drugu sezonu maltene u dahu, dosta nakon prve. Odlična zaista, odavno nisam tako uživao gledajući nešto. Fenomenalni likovi, pre svega Peggy i muž joj. :lolol:

Čekaću da se završi emitovanje treće pa ću onda pogledati sve, taman do tad imam novu sezonu House of Cards.

Link to comment

Kako je Varga odvratan...

 

Ajde sto povraca posle svakog jela i izgleda ne pere zube, ali kad je krenuo onim srafcigerom da cacka te iste  raspale zube  :puke:

da, grozan. nisam znala da ima i muskaraca bulimicara

Link to comment
  • 2 weeks later...

Daleko od toga da sam razumeo, al to je verovatno opet uplit više sile poput NLOa u drugoj sezoni.

Malo biblije i omaž Lynchu. Mislim da je zbog toga odabran Ray Wise da glumi lika u scenografiji Velikog Lebovskog. Guglanjem saznajem da je ime njegovog karaktera zapravo ime lutajućeg jevrejina (Wandering Jew) iz biblije i drugih mitova. Onu priču koju je ispričao Juriju nisam guglao.

Počeo sam da gledam The Leftovers i obe serije su mi moderna biblija i mitologija u sadašnjem vremenu

Link to comment

Bas sad sam na toj sceni, nisam jos siguran da sam razumeo ceo smisao. malo nategnuto...

 

ali da je est(a/e)ticno, jeste.

Pa ono metempsihoza... good Vs evil...

 

enivej... best season yet...muzika, brutalno---

Link to comment

Kako je Varga odvratan...

 

 

 

Ajde sto povraca posle svakog jela i izgleda ne pere zube, ali kad je krenuo onim srafcigerom da cacka te iste  raspale zube  :puke:

 

 

+milion. Skoro mi se ne gleda u ekran kad je on na njemu.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...