Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

Jel pratio neko draft sinoć? Ja jesam još me ovi moji izjebali, taman da vidim pik a ono trejd u drugu rundu ????

Od rivala CHI pojurio QB za frančizu, mislim da su verovatno skupo platili...

Oni nesretnici CLE bili puni pikova još da nađu QB i SB je njihov ;-)

KC jak trejd za QB

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Jetsi imali najbolji pick na draftu

Tampa je uzela fenomenalnog igrača koji je top 3 talenat ove godine i šteta što će večeras da upropaste sve to sa punterom i fullbackom u 2. ii 3. rundi.

 

Bearsi su uzeli dobrog QB i to opravdava trade. Jedini QB ove godine koji može da startuje odmah i nisu želeli da im neko uskoči umesto Ninersa na #2 i uzme im Mitcha  isped nosa.

Brownsi su carevi sa tim trejdovima. Oni sledeće godine imaju sve svoje pickove + imaju extra 1st roundera + 2 extra picka u 2nd round + po extra pick u 4th i 6th rnd, a što je najbolje od svega počeli su da biraju dobre igrače. 

Link to comment

Sorry teacher-u, ali šta je to Super u pick-u Giantsa.

 

Ja sam jutros hteo da prijavim bolovanje od muke, kad sam video koliko su "posegnuli"...posle sam se setio da je tampa birala kickera u drugoj rundi i odma' mi bilo lakše :D

Link to comment

Sorry teacher-u, ali šta je to Super u pick-u Giantsa.

 

Ja sam jutros hteo da prijavim bolovanje od muke, kad sam video koliko su "posegnuli"...posle sam se setio da je tampa birala kickera u drugoj rundi i odma' mi bilo lakše :D

U drugoj rundi?

Link to comment

Sorry teacher-u, ali šta je to Super u pick-u Giantsa.

 

Ja sam jutros hteo da prijavim bolovanje od muke, kad sam video koliko su "posegnuli"...posle sam se setio da je tampa birala kickera u drugoj rundi i odma' mi bilo lakše :D

 

ovaj kida.

Link to comment

Pa jel beše Tampa prošle godine birala ovog u kikera u drugoj, i još trejdovali gore da bi ga uzeli.

Ja rekoh pricas o ovoj godini?Reko mozda si uzo vremensku masinu pa da te pitam koga smo uzeli da ne ostajem do kasno....  ;)

Link to comment

Pa jel beše Tampa prošle godine birala ovog u kikera u drugoj, i još trejdovali gore da bi ga uzeli.

da :( iz trece se vratili u drugu da bi ga uzeli... Spence je bio reodvni pick druge

 

 

inace, odlican draft rekao bih...

 

1st: OJ Howard... top 5 talent na 19. mestu. po svemu najbolji TE u klasi. odlican bloker, odlicne ruke, solidan route runner. vrhunski radnik. niko nije ocekivo da padne ovako nisko. nama lego ko budali samar, BPA na poziciji koja nam treba

 

2nd: Justin Evans... fenomenala range, odlican protiv passa, brz, strasno udara. problem? ne ume da tackleuje :s ide na sirovu snagu. teachable, ali ja tu uvek poostavim pitanje, ako je to sto nume teachable, zasto ga jos niko nije naucio? ali dobro, ima Wilcoxa ispred sebe, za pocetak je dovoljno da upadne u ST i uci...

 

3rd: Chris Godwin... WR sa Penn State, zverina. ne previse visok(185), ali brz, jak, odlicne ruke. deep threat. odlican dodatak. problem? nume da trci rute. ali imace dve sezone da uci. tu su Evans kao no1, DeSean Jackson kao deep threat, Humphries u slotu... Brate i Howard za 2TE slotove... on ce ocigledno da menja Shepharda u specil teams, ulazi u posebne setove i uci... ako popravi route running, bice vrhunski WR i steal u trecoj

 

3rd: Kendell Beckwith... dat 4ti i 6ti za njega. velik, odlican udarac, odlican tackler, pravi "starisnki tip" LBa. di udari trava ne raste. however, uzasan protiv pasa, nedovoljan range, ponekad izgleda lenjo na terenu... ako se popravi, moze da posluzi kao solidan SLB, mozda kao ILB ako budemo isprobavali 3-4 setove. neko koga su, kao i Evansa, Licht i Koetter ciljali pre drafta...

 

5th: Jeremy McNichols... pik koji mi se najmanje dopao. navijao sam da uzmemo CB ili OT tu, uzeli smo jos jednog RB, 5tog... ne znam da li ce uci uopste u tim. kazu da je sjajan hvatac i da moze biti odlican3rd down RB, ali za to vec imamo Smitha bem li ga... mada su navijaci Tampe koji mnogo bolje prate college izuzetno zadovoljni bas zbog ovog pika, ja ne ocekujem mnogo...

 

7th: Stevie Tu'ikolovatu... svinja od 185 i 150kg. nisko teziste, dobar gap bloker, ali mala snaga u nogama, ne moze da izgura nikoga. vise prototip NT za 3-4 nego DT za 4-3... ako ga dovedu u red fizicki mozda bude imao sanse za 53, ali sumnjam. McCoy, Baker, McDonald... nema tu leba za njega.

 

ukupno: ako nam Howard i Godwin oma budu produktivni, a Evans i Beckwith zamene, mi smo pokidali ovaj draft

 

najjaci draft su naravno imali Jetsi. kada su uzeli top3 igraca na draftu jer im je upao u krilo, onda su u drugoj za svaki slucaj uzeli jos jednog identicnog igraca. i sve to dok imaju Pryora :lol:

Link to comment

Da, vaš pick druge runde je sejfti koji će da bude rezerva i to je super pick, a Jetsi su budale jer su u 2. rundi draftovali sejftija da im bude rezerva. :lolol:

 

Bowles, head coach Jetsa, je bio def coordinator u Arizoni i tamo izmislioTM  novu poziciju koju igra Deone Bucannon, safety koji igra na poziciji linebackera.

Ta novotarija se sad širi po ligi poslednje 2 sezone, Sua Cravens je draftovan prošle godine u 2. rundi da igra to kod Redskinsa, Mark Barron top 10 pick Tampe koji je već bio otpisan kao igrač, je kod Ramsa prebačen na tu hybrid poziciju i tu je zaradio ugovor na 45 miliona $

Jetsi su prošle godine probavali malo Pryora na LB (a Gilchrist i Miles su igrali sejftije), ali meni se čini da bi Maye mogao biti taj igrač. Veoma slične fizikalije i skillset kao Bucannon plus što je on ubedljivo najbolji tackler u ovogodišnjoj DB klasi.

 

Kad smo već kod tackleovanja, taj Evans što ga je Tampa uzela u 2. rundi nije loš tackler nego očajan. On na jednoj utakmici promaši toliko obaranja koliko dobar igrač za celu sezonu. I to što si čitao na Bucs fan forumu nije baš cela istina jer nije problem samo tehnika obaranja nego on veoma često loše proceni kretnje igrača i uzima pogrešne uglove. Odbrana Aggiesa je prošle sezone proslavila Alvina Kamaru sa Tennesseea koji je sada draftovan u Saintse u 2. rundi, a Evans je imao brdo promašenih obaranja. UCLA tekma mu je banner game jer je rešio utakmicu sa 2 picka, ali je i tu promašio gomilu tackleova. Totalno nepouzdan igrač. Moraće drastično da se popravi da bi bio starter, a do tada će da vam bude kick returner i gunner.

OJ Howard je igračina. Starter od week 1 koji će poboljšati napad bar za 20%, a od 2018 ili 2019, čim ga malo izbrusite, će da bude najbolji TE lige.

Beckwith je faca i jako dobar college igrač, ali mislim da neće moći da igra u NFL.

Link to comment

E a ovo sa S/LB je baš zahvatilo ligu , dosta pikova nekih timova je objašnjeno da će probati taj hibrid...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...