Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ne verujem da je ikad u istoriji bio očigledniji ishod produžetka, odbrana Atlante je izašla na teren u OT bukvalno pro forme, ljudi su se pomirili sa porazom još na oko 3 minuta pre kraja regularnog dela. Na stranu problematičan play calling u q4 Atlante, odbrana je morala bar nešto zaustaviti, bilo šta, makar jedno pretvaranje za 2p.

 

 

Još jedna stvar koja mi je zapala za oko, još od druge polovine Q3 i u Q4 Rajan je težio i dalje relativno brzom huddlu i snapu na 15-20+ sek pre isteka vremena za napad. Već tada je morao gurati svaki pokušaj do zadnjih sekundi i štedeti i do minut na 3 pokušaja za 10yd. To deluje sitno ali nakupilo bi se tu par minuta koji bi na kraju zafalili New Englandu. Da li su mu takve bile instrukcije ili je potcenio clock management nećemo saznati tek nekad i ovakve sitnice odluče kad se podvuče crta. Takođe ako je već Shanahan bio taj koji je i dalje insistirao na pasu kad je trebalo pustiti vreme da curi i ići na sigurno, posebno kod one situacije za FG, Matt je taj koji je mogao i morao da koriguje takvu besmisao i promeni akciju. Jbg ali imaće i on da se lepo češe narednih meseci.

Po meni je trenerski tim i njihov "delegat na terenu" QB fulao.

U ligi tačno prepoznajete par QB-ova koji prate sat svesni su u svakom trenutku pozicije na terenu i stanja tima...

Da ne pričam o "pecanju" protivnika hard count-om ;-)

Link to comment
  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

to je kada se da sve od sebe i vise :)

 

baš sam to kontao. onaj paćinov "each yard" govor

 

mogu samo da zamislim koliko će ovo finale da se pominje kod lajfkoučeva, jer stvarno, ovi su dobili ovo na deranje za svaki milimetar. bar tri takve situacije u poslednjoj četvrtini i overtajmu

Link to comment

Bennett najavio da ne ide na prijem u Belu Kucu, mozda mu se pridruzi jos neko.

danas je parada, sada sam na commuter vozu za Boston, na vozu je gomila dece u dresovima, uglavnom 12 i 87.

Edited by 3opge
Link to comment

Bennett najavio da ne ide na prijem u Belu Kucu, mozda mu se pridruzi jos neko.

danas je parada, sada sam na commuter vozu za Boston, na vozu je gomila dece u dresovima, uglavnom 12 i 87.

Lepo se provedi!

A ovo za Beneta , bogami ce Kraftara da se naljuti.Trampara mu ortak, a i verovatno se nada da ce da isposluje da mu Putinara vrati prsten sto mu lapio ;)

Link to comment

Lepo se provedi!

A ovo za Beneta , bogami ce Kraftara da se naljuti.Trampara mu ortak, a i verovatno se nada da ce da isposluje da mu Putinara vrati prsten sto mu lapio ;)

 

haha hvala samo sto ja idem na posao, ne na paradu.

da, govno je jednostavno otelo prsten Kraftu i sada se pravi lud.

inace Brejdiju je posle SB ukraden dres u kome je igrao i texas rendzeri su se bacili na potragu, ne znam sta je bilo s tim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...