Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Neverovatno. Zato i ne volim WTA.

Ni muskarci nisu nista bolji. Tamo gde su se ocekivala bar 4 seta su bila samo 3. Jedino su favoriti ispostovali. Nadam se da sam zavrsio s tenisom ne postoji bednija stvar za kladjenje od toga. Sutra fudbal nadam se dobrim rezultatima.

Link to comment

Ne stigoh da napisem, odigrao sam sve 3 nocasnje utakmice u Copa Libertadores. Bas su dobre kvote na golove, pogotovu u Meridianu koji je bas odskocio,

 

igrao sam GG, GG3+ GG4+ i GG GG, singlovi, ali i tikete. GG samo u glavu, a ostale u sistemima 2/3 i 3/3. Primera radi, kvote na ove  igre na Atletiko - Santos bile 2.25, 3.2, 6 i 26. Ostale dve tekme su nesto manje.

Link to comment

Imam po jedno pitanje i dilemu.

Prvo pitanje,nije mi jasno sto vrtoglavo skace kvota na Ruzomberok,jel to Vosha naprasno naucila da igra fudbal ili je posredi nesto drugo?

A dilema se svodi na to da zategnem jedan singl da simpaticni kiparski bakalin uzme bar jedan set nestabilnom bugarskom plejboju kv.1.80

Edited by ubibobi
Link to comment

Kako se smorih na CL. Na prvoj tekmi mi udje sve, cak i gg gg sa kvotom 26. I vec sam otisao u mali plus. Da je bar jedna od dve preostale usla u gg3+ usao bi i sistem i bas bi ih osisao. Naravno nadao sam se da ce bar jedna ici i do 4+ sto bi bilo fenomenalno. A mastao sam da obe mogu da idu do 4 gde bi nastao genocid. Najveca masta je bio tiket od 20 din i kvotom 9000 (mislim da nisam nika ni blizu toliku kvotu igrao) sve tri gg gg. I kad je usla prva sa ubedljivo najvecom kvotom poceo sam da se lozim. I ostanem budan do pola 5 da ispratim kako na obe pada samo po 1 gol :(

Link to comment

Fudbal 1\1, MLB 2\2, tenis 1\2. Kvitova je oborila kombo tiket; fudbal i MLB idealno.

 

Fudbal

 

AIK-Klaksvik 3+

 

Vaduz-Bala Town 3+

 

Kvote,1.49, 1.40.

Retki su zanimljivi mečevi za igru danas, te odabrah ova dva.

Jača grupa.

 

MLB

 

Tampa-Boston 2

 

St. Louis-Miami 1

 

Colorado-Cincinnati 1

 

Washington-Atlanta 1

 

Kvote, 1.52, 1.50, 1.55, 1.55.

Sale startuje za Boston. Colorado polako nalazi formu. Wacha nastupa za Cardinalse, Gio Gonzalez za Washington.

Samo prvi par je na kombo tiketu.

 

Prateći tiket, Detroit >10.5, Chicago Cubs 1, Pittsburgh 2, Houston 2, Cleveland >8.5, Seattle 1. Kvota 21.16.

 

Tenis

 

Kerber fix

Federer 3-0

A. Zverev fix

 

Kvota 1.54.

Ipak stigoh za tenis. Jača grupa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...