Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

U čemu je štos da su u EDB-u u Masarikovoj i u Požeškoj juče i danas gužve kao pred sudnji dan? Rok za plaćanje računa je petak, razumem za danas, penzije su, ali red u Požeškoj je na stepeništu ispred zgrade. 

Link to comment

U čemu je štos da su u EDB-u u Masarikovoj i u Požeškoj juče i danas gužve kao pred sudnji dan? Rok za plaćanje računa je petak, razumem za danas, penzije su, ali red u Požeškoj je na stepeništu ispred zgrade. 

Pa to ti je rok za placanje+penzije....

Link to comment

Direkcija za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda raspisala je tender za selidbe i iseljenja, u kojem praktično traži firmu koja bi vršila prinudna iseljenja po prestonici.

Kako stoji u konkursnoj dokumentaciji “selidbe stvari vršiće se u postupku prinudnih iseljenja u upravnom ili sudskom postupku, a zavisno od slučaja variraće broj i struktura potrebnih izvršioca, od bravara do radnika, te broja i veličine kamiona i neophodnog magacina za smeštaj stvari".

Firma koja pobedi na tenderu moraće da pruži bravarske, usluge preseljenja i skladištenja, kao i obezbeđivanje vozila za selidbe.

Konkurs je otvoren do 29. maja.

 

 

dobro dosli u pseudorevolucionarni neokomunizam, tek da i sadasnje generacije imaju svoja iskustva, dosta je bilo samo prica o oznasima u koznim mantilima, hapsenjima i streljanjima u svrhu konfiskacije imovine, red je da i mi imamo takve dozivljaje

Link to comment

dobro dosli u pseudorevolucionarni neokomunizam, tek da i sadasnje generacije imaju svoja iskustva, dosta je bilo samo prica o oznasima u koznim mantilima, hapsenjima i streljanjima u svrhu konfiskacije imovine, red je da i mi imamo takve dozivljaje

mhm. samo sada i formalno sa strane superhika -_-

 

nekako skroz razumem kako je uopshte doshlo do ideje socijalistichke revolucije onomad. mnogo dobro bilo, pa zato.

Link to comment

mhm. samo sada i formalno sa strane superhika -_-

 

nekako skroz razumem kako je uopshte doshlo do ideje socijalistichke revolucije onomad. mnogo dobro bilo, pa zato.

 

pa jeste, da. samo je meni fenomen sto i revolucije i kontrarevolucije o gle cuda vole iste metode iliti konfiskaciju sve moguce imovine a narovito stanova i kuca a gotovo uvek se desi da askete revolucionari koji kap alkohola nisu liznuli tokom revolucionarne prakse postani pijanci tipa superhika :D a kontrarevolucionari su naravno uvek pijanci tipa superhika i sa njima nema neizvesnosti :D

 

i tek da napomenem da nije srbadija izvela socijalisticku revoluciju, ipak su tu revoluciju izveli narodi okupirane i rasparcane kraljevine jugoslavije medju kojima je bilo i srpskog naroda naravno pa su potom stvorili novu drzavu tj socjalisticku jugoslaviju pa se sve to lepo raspalo i eto tu smo gde smo takvi kakvi smo

 

tja, brzo smo se mi tj srbadija degenerisali skroz, a tako je lepo pocelo 1804 sa onim pozivom djordjija petrovica "svaki svoga ubijte privatnog izvrsitelja i radnika agencije za prinudna iseljenja subasu" i za istorijski kratko vreme, takoreci treptaj oka, od te revolucionarne srbadije postao ovaj danasnji jad tj mi savremenici :D

Edited by Pontijak
Link to comment

pa jeste, da. samo je meni fenomen sto i revolucije i kontrarevolucije o gle cuda vole iste metode iliti konfiskaciju sve moguce imovine a narovito stanova i kuca a gotovo uvek se desi da askete revolucionari koji kap alkohola nisu liznuli tokom revolucionarne prakse postani pijanci tipa superhika :D a kontrarevolucionari su naravno uvek pijanci tipa superhika i sa njima nema neizvesnosti :D

 

i tek da napomenem da nije srbadija izvela socijalisticku revoluciju, ipak su tu revoluciju izveli narodi okupirane i rasparcane kraljevine jugoslavije medju kojima je bilo i srpskog naroda naravno pa su potom stvorili novu drzavu tj socjalisticku jugoslaviju pa se sve to lepo raspalo i eto tu smo gde smo takvi kakvi smo

 

tja, brzo smo se mi tj srbadija degenerisali skroz, a tako je lepo pocelo 1804 sa onim pozivom djordjija petrovica "svaki svoga ubijte privatnog izvrsitelja i radnika agencije za prinudna iseljenja subasu" i za istorijski kratko vreme, takoreci treptaj oka, od te revolucionarne srbadije postao ovaj danasnji jad tj mi savremenici :D

ne kazem da nije.

 

prvo smo reshili da svi treba da imaju sve, pa poshto nam je dosadilo da se vishe trtimo oko toga, reshili smo da samo neki imaju sve. tako je mnogo zabavnije i brze se vrti -_-

Link to comment

ne kazem da nije.

 

prvo smo reshili da svi treba da imaju sve, pa poshto nam je dosadilo da se vishe trtimo oko toga, reshili smo da samo neki imaju sve. tako je mnogo zabavnije i brze se vrti -_-

 

ma mene uveseljava sto plebs, tj. oni koji nemaju nista iz petnih zila zastupa ideologije onih koji smatraju da samo neki treba da imaju sve, to je nadrealni fenomen

 

a ta agencija, to ce biti ludjenje na kub u odnosu na busplus firmu ili komunalnu policiju

Link to comment

Informacije su nemuste, ali ocigledno je preduzece koje organizuje maraton duguje neku lovu...evropskoj atletskoj federaciji, ili kome vec.

otud i promena trase, valjda nisu smeli istom. tako su pre desetak godina registrovali prethodnu stazu uz malo izmena, kao vlasnistvo privatne firme i ako je koncept pokrenuo grad i gospodin vestica™.
Link to comment

Pa to ti je rok za placanje+penzije....

 

Čudan mi je bio ponedeljak, red na stepeništu obično viđam 27. i 28. kada je poslednji rok za popust. S druge strane, Požeška nikad nema više od 4 operativna šaltera, pa se čekanje otegne kad nagrnu hajlenderi i okolinci. U Masarikovoj, kad je gužva, radi i do 10 šaltera, pa se na red ne čeka više od 5-10 minuta i kada je puna šalter sala. Baciću pogled sad kada prolazim :)

Link to comment

Prodjoh juce pored onog ogavnog broda hotela sto je prvo hteo da se uglavi kod kule Nebojsa, pa na keju...

 

Sad je stoka posekla neko silno drvece da se bolje vide sa staze. Jedno 5 do 10 svezih panjeva.

 

edit: na slicnu temu. Preko puta 25. maja sve manje drveca, sve vise vikendica, opet juce nesto pale tamo...

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...