Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Videh juce na tviteru trac da se fantom ukljucio u trku pred ciljem. Kazu da ga niko nije primetio prvih 95% trke.

 

edit: da nije trckao pod maskom u strahu od prepoznavanja?  :unsure:

Edited by katamaran
Link to comment

mene vishe interesuje kad je stizao da vezba. i ja zelim odavno ali ne uspevam nikako iz raznih tehnichkih, svakodnevnih i ostalih vremenskih razloga. tj da vezbam :(

Edited by gospa buba
Link to comment

Он је у гимназији био познат као један од најбољих гимнастичара икада.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

mene vishe interesuje kad je stizao da vezba. i ja zelim odavno ali ne uspevam nikako iz raznih tehnichkih, svakodnevnih i ostalih vremenskih razloga. tj da vezbam :(

Kud ces bolje vezbe od onolikog bezanja od novinara...

 

Cudo nije istrcao full maraton posle toga.

Link to comment

Он је у гимназији био познат као један од најбољих гимнастичара икада.

 

Izgleda kao da još uvek ide u gimnaziju.

 

O Tito, vrati se da jebeš mater ovim pederčićima.

Link to comment

da li me vara utisak da beogracki maraton nije vishe bash u ljubavi sa vlastima? :unsure:

 

ukljuchujuci i taj momenat da su sebrilitiji™ kao ovaj ozareni veverac lepo ignorisane (ili bar neisticane), zajedno sa celim dogadjajem. da sam ja istrchala pola maratona, dubila bih na glavi na naslovnim stranama <_<

 

ja sam tek juche shvatila da je to jubilarni maratnon. nekako sam ochekivala da sve prshti od svega, medija, podrshke, ne znam ni ja :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

da li me vara utisak da beogracki maraton nije vishe bash u ljubavi sa vlastima? :unsure:

 

ukljuchujuci i taj momenat da su sebrilitiji™ kao ovaj ozareni veverac lepo ignorisane (ili bar neisticane), zajedno sa celim dogadjajem. da sam ja istrchala pola maratona, dubila bih na glavi na naslovnim stranama <_<

 

ja sam tek juche shvatila da je to jubilarni maratnon. nekako sam ochekivala da sve prshti od svega, medija, podrshke, ne znam ni ja :unsure:

 

Mozda zato sto je skinut sa kalendara European Athletics-a? IIRC zbog dugova?

Link to comment

Upravo to. Nije više zvanični, tj ne postoji

i onda ga i mi sami ignorishemo?

 

Za IAAF Beogradski maraton ne postoji. To je rekreativno nezvanicno takmicenje.

kako se to desilo?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...