Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

U 11. aprilu bilo neko renoviranje prethodnih nedelja, i izgleda su carevi sklonili sve one kabine za presvlačenje, sad samo ima po 2 muške i ženske zajedničke svlačionice. Ja sam mislio da će to biti samo privremeno, ali izgleda ostaje ovako.

 

Idiotizam.

Link to comment

bio ja danas, deluje gotovo. ima par(max. do 10) pojedinačnih kabina sa vratima od tuš zavese, i one šatro zajedničke. mislim da su one u ženskom delu ostale. veći su mi wtf oni novi ormarići sa ključevima :isuse: sad treba i ključ oko vrat da nosim

 

ozbiljnu su glupost napravili

 

fb stranica sc-a je prilično aktivna pa ću da ih priupitam, kao i gangulu na tw

Link to comment

Video sam danas te kabine za zavesom. Teška budalaština, uopše ne razumem zašto su menjali koncept, onako je bilo sasvim dobro, jedino ako je značajno veća gužva popodne i uveče pa treba baš toliko ormarića.

 

A naravno, te kabine sa zavesama, nemaju (još uvek) čiviluke, tj one zakačaljke za stvari, pa ih maltene niko i ne koristi.

 

edit: typo

Edited by Behemoth
Link to comment

Nemam pojma za popodne i uveče, ja sam tamo u biznis terminu od 6.30h, skoro svakog radnog dana u nedelji.

 

Jednom sam otišao posle posla, u 17h, i bila je prevelika gužva. Ovih dana ujutru zaista nije gužva, dosta manja nego obično, moguće da ljudi misle da se i dalje renovira pa izbegavaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...