Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 2 months later...

tesko da ce biti topovsko meso i ove, a kamoli sledece sezone, s obzirom da se najvjerovatnije vraca gojkovic, a mozda i jokic a nije iskljuceno da jedan sadasnji igrac partizana pojaca jadran :wink:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

na kraju sezone. gojkovic se vraca, to je 99% sigurno, za ostale moz' da bidne a ne mora da znaci :)edit: inace, zanimljivo je da ce, skoro je izvjesno, CG uskoro dobiti i cetvrti jak tim. naravno, u pitanju je 1 glavni grad, centar demokratije i regionalni lider. slicno kao becej - ulozice se koznakoliko para u klub koji ce pokusati da osvoji evropsku titulu, a za koji nisam siguran da li ekshli postoji u ovom trenutku (ako postoji, ne znam kako se zove) ili tek treba da ga osnuju...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

ne, josh uvijek. vjerovatno ce prvo da kupe igrace, pa tek onda bazen :Dsalim se, bazen se gradi, valjda. ili se neki postojeci rekonstruise, pojma nemam i ne znam dokle se stiglo sa tim, ali znam da ce biti velelepan

Link to comment
tesko da ce biti topovsko meso i ove, a kamoli sledece sezone, s obzirom da se najvjerovatnije vraca gojkovic, a mozda i jokic a nije iskljuceno da jedan sadasnji igrac partizana pojaca jadran :wink:
koji?
Link to comment

heh, nisam ja tajnovit, nego sam upravo takvu informaciju cuo.mislim da ne moras da brines, najiskrenije sumnjam da su to filipovic ili prlainovic. tesko da njih moze platiti iko osim par najbogatijih klubova

Link to comment
  • 2 months later...

a CG je juce izgubila od grcke...grci su realno, najspremniji, njim su kval. za olimpijadu uskoro, oni su skoro u punoj formi. CG se duze priprema od srbije, a i ne toliko davno je imala kvalifikacije za EP, pa je sigurno spremnija, tako da ni ovaj rezultat nije toliko iznenadjenje u ovom trenutku.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Vaterpolo reprezentacija Srbije na Olimpijskim igrama u Pekingu, koje će se održati od 8. do 24. avgusta, takmičiće se u "B" grupi sa selekcijama Hrvatske, SAD, Kine, Italije i Nemačke, žrebom je odlučeno u Pekingu. U "A" grupi olimpijskog turnira nadmetaće se ekipe španije, Australije, Madjarske, Crne Gore, Grčke i Kanade. Na Igrama u Pekingu Srbija brani srebrnu medalju sa Igara u Atini 2004. šampionsku titulu na takmičenju u Grčkoj osvojila je Madjarska. Na ženskom vaterpolo turniru učestvovaće osam ekipa. U "A" grupi takmiče se SAD, Rusija, Italija i Kina, a u "B" grupi Grčka, Madjarska, Holandija i Madjarska. Takmičenja u vaterpolu održaće se na bazenu Jing Tung Natatorijum, čiji je kapacitet 4.852 mesta.Crna Gora pobijediti mora...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...