Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

 Da nije neko slucajno uhvatio stream za U20 sinoc? Vlada, Renne.... ?

 

Eventualno ovde ili na ovom YT kanalu, prenosili su tu drugu utakmicu iz naše grupe. Nije bilo prenosa našeg meča protiv Kube.

Edited by Halvard
Link to comment

Zavrsili su nase kval. za Grand Prix sa pobedom protiv kineskinja. Solidne 9 utakmice, samo 2 poraza, Boskovic dosta odmarala... itd. Brankica nije uopste.

 

Po svemu sudeci, bar u dogledno vreme - prva dizacica ce biti Antonijevic.

Edited by mandingo
Link to comment

Antonijević nam je užasno falila prethodnih godina, na mnogim utakmicama je komotno mogla da igra umesto Maje. Ubeđen sam da bismo sad bili olimpijski šampioni da je ona bila u Riju.

Link to comment

nemoj zezati, Maja je bila odlicna u Riju. potonula je u finalu, but jbg...

 

a Brazil protiv USA trenutno spasava zivu glavu. ako izgube, ostace bez final 6. tamo su pored nas i domacina Kine za sada jos Italija i USA. preostala dva mesta, Brazilu treba pobeda protiv USA, Holandiji protiv Belgije. ako neka od ove dve ekipe izgubi, u Kinu ce Japan 

Link to comment

Danas se Ana nije bas proslavila, sto se dizanje tice. Mada, onako laicki, mi se cini da bolje dize koreju od Maje. Stefanovic ubija kad ima dobru loptu.

 

Steta je da ne koristimo ofanzivni potencijal srednjih blokera, za Brankicu I Boskovic nema zime, posto su zveri.

 

Halvarde, Ikare, novosadska frajlo - zna li neko zasto je Zivkovic (koja ima sjajan servis) forsirana umesto Antonijevic? Povreda? Terzina sujeta, ili?

Edited by mandingo
Link to comment

Zvanična verzija je bila da Antonijević vuče neku hroničnu povredu noge zbog koje mora da ima slobodno leto. Kružile su priče da joj je to samo izgovor jer ne želi da bude rezerva. Ne znam koliko ima istine u tome, ali u svakom slučaju je u reprezentaciju bila pozivana i to što nije igrala je bio njen izbor. Kasnije se zaista i povredila (i to prilično ozbiljno), pa recimo na OI ne bi mogla da igra sve i da je htela. 

 

Nije ona još na svom nivou od pre te povrede, ali mislim da će biti OK. U svakom slučaju je daleko bolja opcija da ona bude tehničar u paru sa Živković od bilo koje druge varijante. 

Link to comment

Danas se Ana nije bas proslavila, sto se dizanje tice. Mada, onako laicki, mi se cini da bolje dize koreju od Maje. Stefanovic ubija kad ima dobru loptu.

 

Steta je da ne koristimo ofanzivni potencijal srednjih blokera, za Brankicu I Boskovic nema zime, posto su zveri.

 

Halvarde, Ikare, novosadska frajlo - zna li neko zasto je Zivkovic (koja ima sjajan servis) forsirana umesto Antonijevic? Povreda? Terzina sujeta, ili?

znam da je Antonijevic imala nesuglasice sa Terzicem. a evo Halvard je objasnio zasto. iako nisu imali direktnu prepirku, poznato je da ovo magare sve pamti i vrlo je osvetoljubljiv

usput, Zivkovic igra sada kod Terzica. 

Link to comment

Luka Milinković (13) koji se u subotu utopio na Braču je sin nekadašnjeg reprezentativca Argentine Markosa Milinkovića

jbg

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...