Jump to content
IGNORED

Dramski program, ponedeljkom u 20:00


jimi

Recommended Posts

Let u magliU pitanju je drama TVSA iz 1988. godine u kojoj su glavne 3 uloge tumačili Davor Janjić, Neda Arnerić i Dragan Jovičić.Inače je TVSA krajem 80-tih pravila odlične drame za ponedeljak naveče. U tom periodu su bili i možda najjači u JRT mreži.
e brao. samo me čudi što se ja ne sećam glumaca uopšte, a nisu nepoznati...
Link to comment
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fikret selimbašić

    12

  • pt 2.0

    10

  • kobni zelaya

    7

  • April

    7

pa dobro ljudi, nemojte sad nabrajati omiljene domace tv drame, nego nadjite i okacite ako ima gde da se pogleda.
Meni ovako odgovara. Ja izbunarim a neko dobar i strucan to odmah nadje i ja gledam...
Link to comment
pa dobro ljudi, nemojte sad nabrajati omiljene domace tv drame, nego nadjite i okacite ako ima gde da se pogleda.
I tata bi, sineAli 5000 zaposlenih na RTS valjda nije dovoljno da bi uradili digitalizaciju svoje arhive.
Link to comment
A tek ovo kako mi je dobro, posebno jako je bilo u vakat kad sam ga prvi put gledo, Haustorče.
Alal ti za ovo Haustorče! Kako se toga seti! Super je bilo! Na kraju kad napiše "Konan"!
Link to comment
Alal ti za ovo Haustorče! Kako se toga seti! Super je bilo! Na kraju kad napiše "Konan"!
Kad takve stvari odgledas kao klinac ne moze da ti ne ostavi traga na licnost i nacin razmisljanja. Sad, dal' je to dobro ili lose, nisam siguran.
Valjda zbog ovoga :-)Sjetio sam se dosta odličnih stvari koje sam gledo ponedjeljkom u 20 05 zahvaljujući ovom topicu, još jedan :Hail: za jimi-ja. Neke sam uspio da pronađem i ponovo ih odgledah sa velikim merakom ali dosta dobrih nigdje ne uganjah, npr oveDan, dani...Nedžada K - Ni sličice ne nađoh, od ovog samo pamtim da je Nedžad K završio sa nekom curom u krevetu punom balona pa ih poslije cigarom uništav'o.Ćilim - Trenutno na internetu ne nađoh za gledanje ali su poslije rata par puta reprizirali na tv pa sam makar tako oćejfio. Bilo je prije par godina na YT pa nestalo, valjda opet neko postavi.Odumiranje međeda - Nađoh insert, šteta što nema cijeli film.http://youtu.be/mXDzIywCYxYOvaj sam takođe upamtio kao dobru stvar iz tog vaktahttp://youtu.be/Q0ARvGDGmMs
Link to comment

uf, sorry ako je vec postovano...ali, kako se zove ona drama gde neki seljak ili trudbenik visi uhvacen rukama za most i po ceo dan peva izvorne? :kralj:takve se drame vise ne snimaju.mislim da je tvsa s kraja sedamdesetih ili pocetka osamdesetih.

Link to comment
uf, sorry ako je vec postovano...ali, kako se zove ona drama gde neki seljak ili trudbenik visi uhvacen rukama za most i po ceo dan peva izvorne? :kralj:takve se drame vise ne snimaju.mislim da je tvsa s kraja sedamdesetih ili pocetka osamdesetih.
Ćilim - Trenutno na internetu ne nađoh za gledanje ali su poslije rata par puta reprizirali na tv pa sam makar tako oćejfio. Bilo je prije par godina na YT pa nestalo, valjda opet neko postavi.
Edited by pogranicni
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...