Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ja za ovaj film sa vins vonom tabadžijom moram da kažem da me nije preterano dojmio. Ovakva vrsta naglašenog nasilja mi ne leži. Dakle smrskavanje lobanje, lomljenje udova, sečenje čoveka na pola(po uzdužnoj osi; prim. aut.) nisu moja šolja neskvika. Atmosfera je pak zanimljiva. Valjda prisustvo samo imanentne muzike daje čar. Podseća na refna pomalo i korejske revenge radove.

Link to comment

The Meyerowitz Story (2017)

 

Noa verovatno sebe zamislja kao legitimnog naslednika Vudija Alena. Medjutim, on nema kapaciteta i talenta za tako nesto i uprkos prejakoj glumackoj postavi (Dastin Hofman je i dalje ziv) ovo nije ni blizu vrhova koje je Vudi dostizao 70-ih. Ipak, za tekucu godinu ovo je vise nego zadovoljavajuce.

Opasna glupost, prestao sam da gledam posle pola sata

Link to comment

Gledao Vudijev novi, Wonder Wheel.

 

Volim njegove filmove, te mi je i ovaj simpatican, ali daleko od najboljih radova. Cak bih rekao ispod proseka, iako ima dobrih momenata.

 

Timberlejk nepodnosljivo iritantan.

Link to comment

beatriz at dinner. ajme, kakva splacina od filma.

 

sacuvajte pare/vreme/download/whatever; za zaobici. jedina svetla tacka je lithgow.

 

(verovatno dodaje i to sto smo sedeli na metar od platna, pa jos skroz u stranu - perspektiva distorzirana do maksimuma. kao neki kubisticki dugometrazni.)

 

sveukupno, iskustvo za zaborav.

Link to comment

beatriz at dinner. ajme, kakva splacina od filma.

 

sacuvajte pare/vreme/download/whatever; za zaobici. jedina svetla tacka je lithgow.

 

(verovatno dodaje i to sto smo sedeli na metar od platna, pa jos skroz u stranu - perspektiva distorzirana do maksimuma. kao neki kubisticki dugometrazni.)

 

sveukupno, iskustvo za zaborav.

ja sam bio dobar, zrtvovao sam se, gledao to sranje, opomenuo da ne treba slediti moj rimer, ali avaj.  :fantom:  

Link to comment

beatriz at dinner. ajme, kakva splacina od filma.

 

sacuvajte pare/vreme/download/whatever; za zaobici. jedina svetla tacka je lithgow.

 

(verovatno dodaje i to sto smo sedeli na metar od platna, pa jos skroz u stranu - perspektiva distorzirana do maksimuma. kao neki kubisticki dugometrazni.)

 

sveukupno, iskustvo za zaborav.

 

jednom sam u Kinoteci XX vek gledao iz te perspektive iz 1. reda

Link to comment

jednom sam u Kinoteci XX vek gledao iz te perspektive iz 1. reda

 

ijaoo.. nadam se da je isao u dva dela a ne u cugu... inace, svaka cast ako si izdrazao komplet film u toj poziciji!

 

heh, +distorzija. i to je prica za sebe... ono sinoc je na trenutke bilo toliko disproporcionalno da je bilo presmesno – salma hayek u gro planu, s enormnim desnim okom i (dijagonalno) minijaturnim levim. stvarno me asociralo na pikasa. zapravo, ispade najzanimljiviji aspekt sinocnjeg gledanja:))

 

al zanimljivo da uopste prodaju karte za takva mesta i jos ladno naplacuju punu cenu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...