Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Ovoga se treba setiti. Jedina glavna uloga jedne od najgorih glumica ikada.
ja se jos uvek nadam da ce makar vojvodjanska televizija uraditi retrospektivu filmova gordane boskov. plezir koji iscekujem.kao sto se nadam da ce zivana biti nekad ponovo emitovana. pravi porodicni all star projekat: mama lepa rezira, tata antonije pomaze na scenariju, cerka milica glumi, unuk antonije ima cameo, kao i buduci muz zarko. prajsles.ali, strepnja mi je dublja nego nada, sto bi rekao drugi bard.
Link to comment

jedna legenda kaze da ce svecano otvoriti "prvi pravi multipleks" u delta sitiju 1.decembra.druga legenda kaze da ce svecano otvoriti fest u februaru.treca legenda kaze da ce imati premijeru u kanu.skoro da me prosla zelja da ga uopste vidim posle toliko razvlacenja.

Link to comment
oche neko da mi kaze kache da se emituje onaj Carlston za Vendetu, il tako nesto... ?
"Časkom za Ognjenku", iliti "Čarlston za Ognjenku", neće biti završen nikada. Prošli su kroz 3 ekipe producenata, sve ih ojadili, i ostalo im je da završe poslednjih 35 minuta preskupog CGI ludila za koje se pare više ne mogu namaći, a i ekipa se osula. Propalo je to.
Link to comment
ja se jos uvek nadam da ce makar vojvodjanska televizija uraditi retrospektivu filmova gordane boskov. plezir koji iscekujem.kao sto se nadam da ce zivana biti nekad ponovo emitovana. pravi porodicni all star projekat: mama lepa rezira, tata antonije pomaze na scenariju, cerka milica glumi, unuk antonije ima cameo, kao i buduci muz zarko. prajsles.ali, strepnja mi je dublja nego nada, sto bi rekao drugi bard.
ogavni trol: ako me secanje dobro sluzi, a takve stvari se ne zaboravljaju: zivana ima zalepljenje vestacke dlake ispod pazuha.
Link to comment
"Časkom za Ognjenku", iliti "Čarlston za Ognjenku", neće biti završen nikada. Prošli su kroz 3 ekipe producenata, sve ih ojadili, i ostalo im je da završe poslednjih 35 minuta preskupog CGI ludila za koje se pare više ne mogu namaći, a i ekipa se osula. Propalo je to.
:ouzas svih uzasnih uzasova ako je ovo istina..
Link to comment
ogavni trol: ako me secanje dobro sluzi, a takve stvari se ne zaboravljaju: zivana ima zalepljenje vestacke dlake ispod pazuha.
jeste, dok je jos "provincijalka". ali kad se picne, nema kraja.je, mislila sam da znam svih osam ljudi koji su gledali zivanu. drago mi je da postoji jos neko :)
Link to comment
jeste, dok je jos "provincijalka". ali kad se picne, nema kraja.je, mislila sam da znam svih osam ljudi koji su gledali zivanu. drago mi je da postoji jos neko :)
takodje imala zadovoljstvo, ako se dobro secam, milica milsa standardno dobra u zahtevnim monolozima, nesto kao zuta ruzice sokic, al sa elementima mucnine kod obicnog gledaoca. nego, veceras bio najavljen plasticni isus lazara stojanovica na rts-u, al pustili dane aleksandra petrovica (bila zanimljiva emisija pre toga o sasi petrovicu, filmovima u bunkeru, odnosu petrovica i stojanovica...).gledao neko uopste plasticnog isusa?
Link to comment
je, mislila sam da znam svih osam ljudi koji su gledali zivanu. drago mi je da postoji jos neko :)
lose je sto je i meni bilo drago da si me podsetila na taj uradak, ocigledno opet ulazim u fazu klanjanja otpadu. fui. kao kad sam nadahnuto opisala 'suza i njene sestre'.
Link to comment
"Časkom za Ognjenku", iliti "Čarlston za Ognjenku", neće biti završen nikada. Prošli su kroz 3 ekipe producenata, sve ih ojadili, i ostalo im je da završe poslednjih 35 minuta preskupog CGI ludila za koje se pare više ne mogu namaći, a i ekipa se osula. Propalo je to.
gde je crippled avenger da opali jedan panegirik pa da se pušite.eto, gole grudi katarine kakovećbeše prohujaše sa youtubom...
Link to comment

pa zar se ne prica u medijima o tom filmu, aman, tako obechavajuchi projekat.... i onda.. cvrc?kasam vidla trejler sve me neka milina prosla.. ono....... odrechichu se srpske kinetamografije ako stvarno budu usrali motku oko ovog filma

Link to comment

pričaju drugari, dobro jutro čaršijo na sve četri strane, onda malo ulični protesti (dajte nam pare), onda kad se štrpnu pare od ministarstva big rispekt care hoću i ja tako.film u srbiji već duže vreme služi isključivo za pranje novca, pri čemu je stvari, kao i obično, do vrhunca doveo 1 srđan dragojević. sveti georgije je za držanje kostima iznajmljivao kuće na dedinju, izgradio čitavo selo iako su prethodno nađene lokacije koje, jelte, nisu morale da se grade u potpunosti, tako da možete zamisliti kako su pare curile na ostalim rashodima. mislim da je do sada uzeto 5 miliona, a ne moramo ni da se kladimo kako će faliti para npr. za postprodukciju itd. zato će to biti najbolji srpski film svih vremena, za srbina je skuplje - bolje, a tu je i poznati nacionalni interes.dolazili su oni i kod djindjića da bogorade za aždahu, ama je djindjić pitao: 'vama treba samo moja moralna podrška, ili vam fale i novci?' (naravno, sve uz onaj njegov kez). kada su promrsili da treba i malo novaca, poslao ih je u banku. valjda je čovek čuo za seobe i sašu petrovića...

Link to comment
gde je crippled avenger da opali jedan panegirik pa da se pušite.eto, gole grudi katarine kakovećbeše prohujaše sa youtubom...
apropo tih sisaone su prošle kroz CGI intervenciju, tj. povećane su do nivoa ludaja.Međutim, u štampani promo materijal uvrštena je međufaza u CGI obradi, tako da je jedna sisa za oko 40% veća od druge :lol: AKo negde iskopam tu sliku, postaviću je na forum da se svi smejemo.editNasao! Merite i uzivajte.siseuo4.th.jpg Edited by vasudeva418
Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...