Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

i ja idem kod "macure" iako mi nije blizu. malo je smorno ako plaćaš čekovima na rat. pošalju te u "dunav" banku tamo blizu 9. gimnazije pa ulaziš u kreditnu proceduru (bez menice i kreditnog biroa). kamatu ti zaračuna "macura".

Link to comment

Za plaćanje čitavog iznosa odjednom prošle godine kod Macure nije moglo karticom da se plati, ove godine može i tako. Od trenutka kad dođeš na red za tehnički do 'doviđenja, prijatno' sa nalepnicom, polisom itd treba oko 15 minuta.

Link to comment

Ima Henex na sto mesta u gradu ukljucujuci i NBG iza YBC centra. Moze Intesom na 6 rata, tako godinama placam. Ako se ode na njihov sajt i posalje sms dobije se i dzabe tehnicki...

 

Novi Beograd, Bulevar Mihajla Pupina 10

 

Jurija Gagarina bb, Novi Beograd

 

Ili ako je lakse   https://registracijavozila.net/

 

A kartica BEZBEDNO za 500 din obezbedjuje izmedju ostalog i 5 dinara popust  kod LUKOIL-a za benzin i dizel

Edited by Milosh76
Link to comment

i ja idem kod "macure" iako mi nije blizu. malo je smorno ako plaćaš čekovima na rat. pošalju te u "dunav" banku tamo blizu 9. gimnazije pa ulaziš u kreditnu proceduru (bez menice i kreditnog biroa). kamatu ti zaračuna "macura".

E upravo to hoću da izbegnem, planiram da ispišem čekove ali sam upozorena da dosta njih onda uzima neku kamatu.

Našla sam neku agenciju "Sunce" koja naglašava da je plaćanje čekovima beskamatno (ko što bog zapoveda) pa ću da vidim kakvi su.

Hvala vam svima na odgovorima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...