Jump to content
IGNORED

supppa


PlusJedan®

Recommended Posts

Mislim da je logistički malo teše to skuvati tamo na licu mesta, mislim da je to mnogo bolje i sigurnije uraditi na nekom drugom mestu, dvorištu, stanu, gde već...

Pa samo prevesti u park. Gužve su, ljudi mogu da navale u nestrpljenu, svašta može da se desi nehotice.

Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    52

  • PlusJedan®

    30

  • MayDay

    25

  • Tale

    21

Top Posters In This Topic

Renne, moj buraz ima neki sto je prepravljeno pivsko bure, ali je od 50l. Ovi emajlirani nece izdrzati. Nemojte to kupovati.

Dakle, poslala sam poruku ovima u Gradu, pa cekamo. Buraz ce takodje da proba kod nekih njegovih da mi iscacka nesto puno vece od 50l.

Link to comment

+1 na ovo sto renne kaze. prosli put smo imali problem u distribuciji vec pripremljenih paketa. kad su videli da pakete vadimo iz gepeka skupili su se oko auto i pocelo je guranje...

 

to bi trebalo izbeci po svaku cenu.

Link to comment

+1 na ovo sto renne kaze. prosli put smo imali problem u distribuciji vec pripremljenih paketa. kad su videli da pakete vadimo iz gepeka skupili su se oko auto i pocelo je guranje...

 

to bi trebalo izbeci po svaku cenu.

+1 i od +1, ali ako obratite paznju, to nije ni predlozeno. 

Link to comment

Idemo ovako

Ako se sve nabavi kuvamo kod mene na terasi (gde je bio roštilj onomad)

Ja ću da kuvam i spremam. Potrebno mi je još jedno pet ljudi, pošto su to velike količine, da se to sve pripremi, iseče, isecka, opere, spakuje  etc.

Ako imamo kazan od 50l i to nije loše. to je 50X3.3 porcije. Možemo dve ture. Dok se prva tura odveze, druga će biti gotova.

Eto pa se javite dobrovoljci.

Link to comment

renne, ostaje li to za nedelju ili subotu?

 

Već sam pričao sa PlusJedan®, mogu u nedelju sve (i da seckam i da vozim) do max 15h.

 

U subotu imam više vremena.

nedelja je dan, i ti termini nam se cine sasvim super, zato sto je plan da prepodne radimo 

Link to comment

rene, da li onda da se ambalaza dostavi kod tebe? ako ne budu hteli oni da dostave, moze neko sa kolima da ode po to u ustanicku u naredna dva dana?

 

kazan je i dalje problem

 

a trenutno se raspitujemo za kabanice, mislite li da je ok da na to potrosimo deo novca?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...