Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

edit: 2mašinen

ide se u subotu, pripremi funtaća

a i sutra idemo na okupljanje, sipaj zinbe :) da dođeš po mene

Edited by renne
Link to comment

Ja sam prilično izmuzen što se kešovine tiče, moram da se presaberem i glede druge logistike, ali probaću da se organizujem da poteramo funtaća do Krupnja u subotu (ja sam odnekud zaključio da se tad ide, ispravite me, vrlo moguće da još nije utanačeno i da debelo grešim, elem ja tad jedino mogu).

ovo sto skupljamo ce pokriti i benzin, zar ne, renne?

Link to comment

ja ne stignem da iscimam svoje da uplate nešto reneu za krupanj jer su kilavi i hunjavi sad

ali kad malo prezdrave i kad ppp otvori račun - tu sam. :)

Link to comment

Ако треба идуће недеље вожња мислим да ћу бити слободан. Додуше мали ауто, ал мало и троши, може да повезе ипак кад се оборе седишта

Link to comment

Mala sugestija - nemojte me pogrešno shvatiti, ali nemojte zaboraviti da se slikate tamo. Može puno da znači sutra kada se bude osnivala NVO/fondacija/udruženje i kada se proba doći do nekih fondova, da već može nešto da se pokaže. Ne govorim ovo slikanja radi, i verujem da je tim ljudima tamo ponajmanje do slikanja, ali ovekovečite to za svaki slučaj. Ko zna za šta može biti korisno sutra.

Link to comment

otkud je moguce da imaju flasiranu vodu da je piju godinama? onda da prebacimo u bolnicu u palanci, tamo nemaju.

 

Malo je karikirano ali poenta je da imaju vise nego dovoljno vode. Objasnjeno u citatu ispod. Moj predlog je bio da se pre bilo kakve nabavke raspita o potrebama a vidim da je neko pomenuo roditelje drugarice koji su tamo i verovatno je to idealna adresa za dobijanje informacija. Ako vec ima neke vode onda preusmeriti gde je hitnije.

 

Sto se tice onog gela za pranje ruku, ako neko moze da skoskne do metroa, oni imaju onaj po njihovom markom akro, arko ili kako bese. Ne znam posto je ali trebalo bi da je povoljna cena.

 

Po onome što je viđeno danas na Košutnjaku, i onome što je u mojoj firmi kupljeno, baš dosta vode ima, deluje mi da svako ko donese bilo šta, donese i vodu. 

Link to comment

slikajte sebe sa materijalnim dobrima, da ne idem posle po kucama da vam prebrojavam vikendice na zenevskim jezerime ^_^

 

mislim, nashi smo, doci cu bez najave :D

Link to comment

gledo veceras b92 izvestaj iz krupnja.

neke volonterke su se zalile na neorganizovanost, i da se dospela pomoc haoticno distribuira, najcesce tako sto jedni te isti razgrabe cim stigne i stekaju sebi ili pak zavrsavaju na rafovima prodavnica.

dobro osmislite kako ce te to razdiliti.

Link to comment

da, organizujte se dobro, tj. tri x merite, jednom secite. odlicna, ili dobra organizacija je jako vazna u ovim slucajevima.

 

ako vas ide mnogo, nemojte da upadate u rec jedni drugima, budite ponizni i neka se ideje dopadnu svima. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...