Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne poznajem lik i delo gosn Azisa, ali iz ovoga mogu da zaključim da ima izrazito velike mošnice zbog kojih je dobio nadimak "bugarski otac".

Ne, on je jedan od dvojice koji mogu da napune stadion.

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema apsolutno nikakve veze, to i jeste poenta. Popularni su zbog svoje muzike.

 

Takodje, Ceca je bila megapopularna i pre Arkana.

Nije, bila je malo dete za gagu I brenu, a da ne pominjemo zmiki, licnu vucelinu miljenicu
Link to comment

Nije, bila je malo dete za gagu I brenu, a da ne pominjemo zmiki, licnu vucelinu miljenicu

1994 bila je blizu samog vrha. Kakva crna Vesna Zmijanac i Brena, u to vreme samo joj je Dragana bila rival.

Link to comment

Ziv Sam svedok kada mrtav pijan bugarin 2016 of srece vice - zivela lepa Brena, ziveo miroslav ilic, zivela jugoslavija

ruse, kafana, nas dva srbina i 3 katalonca, brdo hrane i pica, pocinje ziva muzika, pevecica ne moze da potone

 

odmah sam video koliko je sati, kazem kolegi - jebacu ti sve po spisku ako provali da smo srbi

 

car je izdrzao par minuta, a posle smo imalo celovecernju lepu brenu i cecu

 

jedini sam ja pizdeo, svi ostali na sedmom nebu, jos im lepo sto se ja nerviram, spasao me alkohol na kraju

Link to comment

ceca_ruska_ambasada.jpg

 

Elitetm se uzajamno prepoznaju, postuju i druze: svidjala se nekom ili ne, Ceca je u neku ruku rodonacelnik целебритаже na novokomponovani srpski nacin, uklapa se savrseno u pevanje jednog ministra inostranih dela - ona je - takva kakva je - deo danasnje srpske elite i sobar i meazza su potpuno u pravu.

 

Dzaba Brena, dzaba Bugari...

Link to comment

ja nikad cuo ni jednu jedinu cecinu pesmu.

 

znači ti u stvari i ne znaš da li bi ti se Ceca svidela ili ne ? ne razumem kako je moguće da toliko nisi radoznao da bar odslušaš šta je to toliko popularno u zavičaju

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...