Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nisam gledao seriju i pre nego što je to bilo kul.

Ma okay, ne odnosi se na tebe, nego na cock merchant-a koji, navodno, vise nije u stanju ni da hejtuje seriju. Poznat opus iz danova lost-a.
Link to comment

Sad sam došao da ga okačim. Zanimljivih momenata ima:

 

- Unsullied i Dotraci se kolju sa Lanisterima;

- Sansa se žvalavi sa Elariom Sand;

- Džon davi LF-a u kripti;

- Melisandra čeka Deneris na Dragonstone-u;

Link to comment

A to je znači bila Elarija :lol::isuse: Nisam mogao da provalim ko je.

 

Lepa im je ona podna mapa. Eto, neka ne bude da nisam imao ništa pozitivno da kažem o ovom sranju.

Link to comment

Što se duriš, vidiš da će biti scena eksplicitnog nasilja i još eksplicitnijeg (lezbo) seksa (valjda). Idealna zabava za dugačke letnje dane, kada mozak i tako ne radi zbog vrućine...

 

Puštao sam tu scenu na pola sekunde, da vidim ko je u pitanju. Mislio sam u prvom trenutku da je Tristan Martel, ali se onda setih da su ga Đokotrgovci™ gepekovali, pa je strašna istina izbila na videlo...

Link to comment

Ja sam pretpostavio da je novi lik, onaj iz Vejla što ga u knjizi Littlefinger namešta Sansici za svadbu... Harry the Heir?

 

Ali Elarija je skoro pa očigledan izbor - toliko blentav, toliko besmislen, toliko SJW. Ceo kontinent je između njih, može majka da joj bude, apsolutno ništa zajedničko nemaju (osim Mali Perica feminizma kakav smo gledali krajem prošle sezone). Naravno da su njih sparili, Danny će sa Jašarom™, ostaće Cersei jedina od 65 kraljica-amazonki bez ljubavnice... ali to je OK jer je ona ipak zla.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Da, pazi stvarno, nije Sansa nego Yara. Popustilo mi je zapažanje kad su žene u pitanju, biće da previše sedim u kancelariji i buljim u papire.

Link to comment

Lepa im je ona podna mapa. Eto, neka ne bude da nisam imao ništa pozitivno da kažem o ovom sranju.

 

Čudno izgleda Westeros na toj mapi. Pogotovo na severozapadu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...