Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Ne dopustas mogucnost da Khabib pusti Conora kao sto ga je Alvarez pustio  ? :dry:

 

Salu na stranu, deluje da su jedan drugome najtezi matchup, Khabib ima samopouzdanje, deluje psihicki jak, nece moci Conor tek tako psihicki da ga slomi kao sto je to radio sa ostalima (minus Diaz). Deluje da nema problema sa kardiom ... 

Takodje je i Khabibu Conor najgori moguci matchup, precizan bokser koji moze da nokautira jednim udarcem, moze da udari dok ide unazad i odlicno kapira distancu. Ne bi Khabib mogao toliko agresivno da krene kao protiv Barboze.

 

Ovo za desnu ruku zalepljenu uz bradu ne bih komentarisao :D

 

Link to comment
1 hour ago, mjone said:

Ne dopustas mogucnost da Khabib pusti Conora kao sto ga je Alvarez pustio  ? :dry:

 

Salu na stranu, deluje da su jedan drugome najtezi matchup, Khabib ima samopouzdanje, deluje psihicki jak, nece moci Conor tek tako psihicki da ga slomi kao sto je to radio sa ostalima (minus Diaz). Deluje da nema problema sa kardiom ... 

Takodje je i Khabibu Conor najgori moguci matchup, precizan bokser koji moze da nokautira jednim udarcem, moze da udari dok ide unazad i odlicno kapira distancu. Ne bi Khabib mogao toliko agresivno da krene kao protiv Barboze.

 

Ovo za desnu ruku zalepljenu uz bradu ne bih komentarisao :D

 

Ni ne treba komentarisati kad nisi u pravu.

images (2).jpeg

lat-ufc-205-wre0044575557-20161112.jpg

last ned.jpeg

Link to comment

Zakasnio za edit.Da Johnson i Konor imaju kretanje kao Holly Holm onda bi Khabib bio u problemu.Ovako je dovoljno da istrpi par udaraca do kontakta i onda sledi presavijanje.To sto ima ogroman ram za tu kategoriju i glavu kao tinejdz gorila,samo je plus.I da,Alvarez je vrlo moguce primio kinticu.

Link to comment

intelektualac opsteg smera djo rogan kaze da kebab kad se ne katuje tezi oko 205 funti. to mi je nekako tesko za poverovati, ali kapiram da ne sme bas mnogo da laze.

to bi pored ludackog partera bila osnovna prednost u odnosu na leprikona, nije isto kad zabodes kepeca alda i ovo govedo.

Link to comment

Zamisli da Jacare moze da se uvuce u welter?To je Khabib .

Plus je disciplinovan borac.Ne mogu da okacim snimak Johnsonovog udarca levom koji ga je po Roganu zatresao.Khabib je imao desnu preko brade,Johnson ga je pogodio u nos i usta.Bolno,ali nista posebno.

Bas zbog tolike nadmoci u snazi protiv RDA i Johnsona mi je Barboza bio zanimljiv jer je takodje krupno tele.Tu se videla tehnika.

Edited by askeladden
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

intelektualac opsteg smera djo rogan kaze da kebab kad se ne katuje tezi oko 205 funti. to mi je nekako tesko za poverovati, ali kapiram da ne sme bas mnogo da laze.

to bi pored ludackog partera bila osnovna prednost u odnosu na leprikona, nije isto kad zabodes kepeca alda i ovo govedo.

mozda je tezak 205 kad nije u treningu za mec ..ne moze da skine ~25kg tecnosti za 3-4 dana i to isto vrati za jedan dan pred mec

po onome sto sam ja cuo/procitao 30lb se uzima za ekstreman "cut" pred mec  

Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Zakasnio za edit.Da Johnson i Konor imaju kretanje kao Holly Holm onda bi Khabib bio u problemu.Ovako je dovoljno da istrpi par udaraca do kontakta i onda sledi presavijanje.To sto ima ogroman ram za tu kategoriju i glavu kao tinejdz gorila,samo je plus.I da,Alvarez je vrlo moguce primio kinticu.

Ne znam sta dokazujes ovim slikama ... da je nemoguce da Khabib dobije po glavi zato sto drzi desnu ruku pored glave ?

 

btw. ne znam kako neko zdravog razuma moze da misli da je moguce da je Alvarez "primio kintu" .. jesi ti gledao taj mec, jel posmatras govor tela, izraz lica ? Alvarez bi morao da ima talenat De Nira da bi to sve onako izgledalo

Link to comment

pa to sam i napisao, kad se ne katuje, dakle kad se ne sprema za mec, malo ko udje u ring sa masom koju ima pre katovanja, tu je zapravo konor na neku foru bio ponajbolji. inace je kabib mozda najekstremniji po tom pitanju, sto mu je onomad zamalo doslo glave. sad je satro uzeo nekog cara nutricionistu, pa navodno nije presao 195 mesecima pred mec.

 

elem, sama cinjenica da o tom jednom udarcu pricaju posle 25 borbi dovoljno govori. rogan mi inace sve vise ide na kur, bio bi savrsen forumas koji zna sve o svemu.

fakat je da je konor izuzetan bokser (ako se kloni boksa, lol), za drugu ligu zapad u kojoj se takmici njegov tajming, preciznost i eksplozivnost su sa druge planete, ali neko zlonameran bi kao kontratezu mogao da povuce onaj pakao kroz koji je prosao protiv mendesa kpji je skoro pa potpuno nespreman uleteo kao zamena. ili one strasne batine koje je popio od takodje nespremnog dijaza, koji realno nije top tier.

 

i ne iskljucujem mogucnost da konor odradi nekoliko ciklusa sokicem pa da se pojavi sa gomilom novih misica.

jedva cekam u svakom slucaju, ali svakako mislim da sledecu borbu protiv bilo kog od ove dvojce treba da prvo toni odradi.

 

a za kebaba, iako trenira u verovatno najboljoj ergeli, voleo bih da ga pod svoje uzme recimo fredi rouc, grehota takve snage kad mahom udarce zadaje na stajacoj nozi.

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

pa to sam i napisao, kad se ne katuje, dakle kad se ne sprema za mec, malo ko udje u ring sa masom koju ima pre katovanja, tu je zapravo konor na neku foru bio ponajbolji. inace je kabib mozda najekstremniji po tom pitanju, sto mu je onomad zamalo doslo glave. sad je satro uzeo nekog cara nutricionistu, pa navodno nije presao 195 mesecima pred mec.

 

elem, sama cinjenica da o tom jednom udarcu pricaju posle 25 borbi dovoljno govori. rogan mi inace sve vise ide na kur, bio bi savrsen forumas koji zna sve o svemu.

fakat je da je konor izuzetan bokser (ako se kloni boksa, lol), za drugu ligu zapad u kojoj se takmici njegov tajming, preciznost i eksplozivnost su sa druge planete, ali neko zlonameran bi kao kontratezu mogao da povuce onaj pakao kroz koji je prosao protiv mendesa kpji je skoro pa potpuno nespreman uleteo kao zamena. ili one strasne batine koje je popio od takodje nespremnog dijaza, koji realno nije top tier.

 

i ne iskljucujem mogucnost da konor odradi nekoliko ciklusa sokicem pa da se pojavi sa gomilom novih misica.

jedva cekam u svakom slucaju, ali svakako mislim da sledecu borbu protiv bilo kog od ove dvojce treba da prvo toni odradi.

 

a za kebaba, iako trenira u verovatno najboljoj ergeli, voleo bih da ga pod svoje uzme recimo fredi rouc, grehota takve snage kad mahom udarce zadaje na stajacoj nozi.

da da, nisam pazljivo procitao tvoj prethodni post

ja ne kazem da bi Conor dobio, samo mislim da su medjusobno tezak matchup ... Khabib nije imao mec protiv takvog udaraca,  daleko su svi ovi koje je dobio od Conora

Ako Khabib ima bradu/srce i blizu Diaza i priblizan kardio onda  naravno da Conor nema sta da trazi

Ako UFC ne odresi kesu tesko da cemo videti ovu borbu, izvesnije je da uzmu titulu Conoru a gledamo Khabib vs Tony 

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

a realno, ne verujem da iko ima bradu kao dijaz

Diaz bross su mislim uz Fedora jedini koji mrdaju glavom u celom UFC.Svi ostali drze glavu na tanjiru,sto smo videli u mecu Floyd vs Konor.

Moja dva centa za cut i za Alvarez mec su da je Konor kao i Jones morao debelo da posegne za dopingom zbog ludackog gubitka tezine i da je nakon dugog boravka na Islandu tj ciscenja,morao da uzme titulu u lakoj,inace bi sta?Prosao kroz celu kategoriju kao sto je proleteo kroz pero?U to cisto sumnjam.Barboza,Johnson,Lee,Goathje,Pettis. Sumnjam da bi prosao kroz tu ekipu.Verujem da bi Conor tukao RDA bez testosterona.RDA na mandzi bi ga rasrafio.

Link to comment

dojaja, majti maus malo da se ugoji i imamo superfajt.

gluposti su to, umalo nije umro kad je trebo sa tonijem da se nabada, a sad bi na 10funti manje. to ko kad su pricali da ce sturv da predje u lhw.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...