Jump to content
IGNORED

Suncanje


Allegra

Recommended Posts

misim ja kad kažem vagon šargarepe mislim na najmanje 4velike iscedjene u soku svaki dan plus nekoliko izrendanih u salatma u toku dana..a to su samo sveže.. :P

Link to comment
Ja prosle godine dobio one neke pege od suncanja, jel to nesto zajebano ili jok? Uglavnom po ledjima/ramenima, to mi je uvek najizlozenije.
само чувај питона да не опегави све остало може да се сече и крпи.
Link to comment

Ja nemam nikakve alergije ni ništa slično, prija mi sunce :)Samo ne valja ako izgorim, naravno, ali i nisam nešto mnogo izgorevala(!) u životu, 2-3 puta malo gadnije (pri čemu nikada na plaži :lol:) i još par puta onako i to je sve.Btw možda glupavo pitanje: da li je opasno samo ako izgoriš, ili uopšte ako boraviš mnogo na suncu pa dosta pocrniš?

Link to comment
само чувај питона да не опегави све остало може да се сече и крпи.
Vec godinama se povremeno suncam go na terasi, ali umereno, bez preterivanja... mada cu ipak da se pogledam malo bolje, sad si me poplasio.
Link to comment
  • 3 years later...

Danas sam išla na dermatoskopski pregled koji sam zakazala preko interneta u okviru Euromelanoma projekta. Zakazala i svim članovima moje familije  i išli su i oni (svima sve u redu). Mislim da su odlične ove akcije na nivou cele države.

 

http://www.euromelanoma.org/serbia

 

 

Kampanju organizuje Udruženje dermatovenerologa Srbije u saradnji sa Euromelanoma Europe i Evropskim udruženjem za dermatološku onkologiju (EADO), Intersekcijskim odborom za melanom Srpskog lekarskog društva,  a pod pokroviteljstvom Evropske akademije za dermatologiju i venereologiju (EADV) i Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Nacionalni tim Euromelanoma 2016. u Srbiji čine: prof. dr Lidija Kandolf Sekulović, koordinator  doc. dr Dušan Škiljević, prof. dr Željko Mijušković, doc. dr Danica Tiodorović-Živković, doc. dr Vesna Miličić,  asist. dr Tatjana Roš, assist. Dr Jelena Stojković Filipović, asist dr Tatjana Radević, prim dr Olga Osipov, dr Vesna Tatljak Vlahović i prim dr Vanja Petković Orozović. 

Ovogodišnji sponzori kampanje su:  Eucerin Srbija, Roche d.o.o., La Roche Posay, MSD, Mylan, Telekom Srbija i Inovacioni centar Elektrotehničkog fakulteta.

 

Profesor dr Lidija Kandolf Sekulović  

Koordinator Kampanje Euromelanoma u Srbiji

Klinika za kožne i polne bolesti, Medicinski fakultet, Vojnomedicinska akademija

Edited by halloween
Link to comment

Da, na celoj teritoriji Srbije, ali samo danas. A i u redovnim okolnostima (mimo projekta) nije skup pregled, 700 dinara u Gradskom zavodu za kožne bolesti.

Link to comment
  • 3 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...