Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Бата Ђора се за селекторску позицију тад препоручио тако што је водио младу репку против Хрватске на ЈНА и попио 6 комада.

Link to comment

Izmene su tek posebna prica. Izbacio je  Kezmana i Drulica (Drulica cim smo primili gol), Stankovic je usao i  igrao usamljenog napadaca, na kraju vrsi i trecu izmenu, pored povredjenog Mihajlovica koji sepa  oko centra, ne moze da potrci,   on menja Krstajica i ubacuje Stefanovica. Bili u prvom sesiru, dobili nikad laksu grupu i izduvali WC.

Link to comment

Nešto se Savo bio sjebo pred utakmicu, mi ostali samo s Kežmanom u napadu i on ga vadi. Mislim da je pred kraj Đorović bio zadužen za organizaciju napada.

Link to comment

Izmene su tek posebna prica. Izbacio je  Kezmana i Drulica (Drulica cim smo primili gol), Stankovic je usao i  igrao usamljenog napadaca, na kraju vrsi i trecu izmenu, pored povredjenog Mihajlovica koji sepa  oko centra, ne moze da potrci,   on menja Krstajica i ubacuje Stefanovica. Bili u prvom sesiru, dobili nikad laksu grupu i izduvali WC.

Bio na toj tekmi. Jebeno čudo je to bilo... Mislim da nije bilo čoveka na stadionu koji nije bi u fazonu What the... Onaj osećaj kada misliš da neko povlači poteze da namerno nervira masu.

Link to comment

Bio na toj tekmi. Jebeno čudo je to bilo... Mislim da nije bilo čoveka na stadionu koji nije bi u fazonu What the... Onaj osećaj kada misliš da neko povlači poteze da namerno nervira masu.

+1 bilo je za ne povjerovati, nikad do tad nisam vidio takvo vođenje ekipe, ni na seoskim utakmicama

Link to comment

Hadzibegic se spremio da sutira cetvrti i sudija isao po Brnovica i ovaj masi. Steta za ispadanje ali uprkos svemu SFRJ nebi sigurno osvojila titulu, ispala bi vec protiv ITA u 1/2.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...