Jump to content
IGNORED

zen trenutak


gospa buba

Recommended Posts

jutarnji favorit ovih dana-kesica chai-a,pola kasicice princa i pola kasicice mleka

 

super je i kad se doda malo kokosovog ulja i kockica maslaca i izmuti stapnim mikserom dobije se kremast i mirisljav napitak,ali to je vec obrok

 

 

DSCN3230.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

dobar im je i delhaize earl grey,nije los

 

a princa jos ne mogu da prezalim sto sam potrosila..jako je dobar a nema nigde da se kupi,tamo gde ima kosta osamstopetsto dinara  :cry:

Link to comment

a princa jos ne mogu da prezalim sto sam potrosila..jako je dobar a nema nigde da se kupi,tamo gde ima kosta osamstopetsto dinara  :cry:

 

jbt. koja pljacka :(

 

ako imas nekoga u .de, ima svaka edeka za 4e (100g)

(a edeku imas  na svakom cosku)

 

inace, twiningsu je darjeeling sasvim solidan za te pare (ne ocekivati nista spektakularno + ja vise volim zeleni)

Edited by Zverilla
Link to comment
  • 4 weeks later...

probao lapsang souchong

ima ukus kao bezalkoholni dimljeni viski

(znao sam da je dimljen ali nisam znao da je dim bas toliko jak)

Ja prvi put gad sam probao ličilo mi na dimljenu slaninu...
Link to comment
  • 7 months later...

 i pored svog isprobavanja zelenih,raznih aromatizovanih(sa jasminom i raznim cvecem) i belih cajeva ja sam shvatila da najvise volim crni caj ..ok su i zeleni i beli ali to je meni slabo i blago jer sam ja stoka koja voli jak caj i ujutru pijem veliku solju do dve crnog caja a i volim mu ukus i posle nemam mesto u danu za druge kofeinske cajeve.. 

tako da cu od sada pa na dalje da kupujem i isprobavam samo crne..podelila sam pola zelenih sto sam skupila,imam jos konzervu belog to mozemo popiti na poslu i to je to..

 

eto to je najblize sto sam ja prosla pored novogodisnje odluke:D

Link to comment

U akciji prevrtanja po staroj kujni, nadjem zeleni čaj koji sam donela iz Španije 2013. godine. Sve vreme je bio u teglici (uglavnom je kod mene sve po teglicama i flasicama), čisti listići zelenog i neki zuti cvetić, zaboravih koji. Dal' piti to? Pretpostavljam da je odgovor isti kao za onaj čaj od hrizantema za koji ste dali svetlo? [emoji3] jedino ako baš zeleni nema neko posebno svojstvo, hmm

S' druge strane, imam dosta novijih zelenih koje dobih u poslednje dve godine, a generalno ih retko pijem, zato tako i dobiju godište

 

 

 

 

Link to comment

Nema dodatne arome (barem su tako tvrdili u radnji, samo je taj zuti cvetić davao malo mirisa tad, sad se već ništa ne oseća). Verujem da je okej, nego se ne razumem dobro u čajeve pa rek'o da li treba biti oprezan sa određenim vrstama :)

Volim povremeno da popijem zeleni, to je možda jednom u mesec dana, te se zato sporo troši. Bas mi ne kupujem neke količine. Najviše i dalje trosim nanu i lipu, a kako prijatelji koji najčešće dolaze kod nas isto ne piju kafu nego čaj, svi nešto uvek traže tu moju nanu a ne ostale ~fensi čajeve :D

Link to comment
  • 1 month later...

od ove nase divlje kruske?

pa to ima da se nabere okolo..

 

 

 

inace sam,posle isprobavanja raznih crnih cajeva,shvatila da najvise volim dobri,stari english breakfast..ima nesto comforting u tom njegovom mirisu na duvan i seno

 

 

 

Link to comment

inace moze i od ploda divlje kruske da se pravi caj..plod se isece na tanke snite i osusi..predivno mirisi i kisi pa kad se rehidriria moze i da se pojede,jako lep vocni caj... samo mene mrzi to sve da radim

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...