Jump to content
IGNORED

Janko Tipsarević


Timmy

Recommended Posts

Teniser koji je bio u top10 i naš drugi teniser u istoriji zaslužuje da ima svoj topik. Da je igrao u bilo koje drugo vreme bio bio mnogo popularniji, ovako je ipak samo u Novakovoj senci. 

 

Ovaj tekst na b92, prenet od argentinskih medija, me inspirisao da otvorim topik jer mislim da dosta ljudi ne zna ni neke osnovne informacije o Janku. http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=13&nav_id=1230095   

 

Al bez obzira na rezulutate, meni je on oduvek, uz Zimonju, bio nas omiljeni teniser. Skroman, pametan, normalan... Nas Tipsa :)

Edited by Timmy
Link to comment

Al bez obzira na rezulutate, meni je on oduvek, uz Zimonju, bio nas omiljeni teniser. Skroman, pametan, normalan... Nas Tipsa :)

+1

 

bravo za temu!

 

ne mogu da verujem da je nismo imali do sad :o

ali, za janka nikad nije kasno!

posle travnatog dela sezone nas najbolji teniser na listi!

ponovo u prvih 10!!!

:fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment

ma najbolje da hocu :D to je vise bilo onako usputno pitanje za vas koji zapravo i pratite tenis

timmy sta mislis koji je plafon tipsarevica? izrazen u rejtingu ili npr uspehom na nekom vecem turniru gs?

top 50 i neko trece kolo mislim da je zicer, moze li do top 20 i nekog cetvrtfinala? :) 

 

 

kakav tenis on zapravo igra u ovom trenutku u odnosu na svoje najbolje dane?

lepo je sto je osvojio ona dva celindzera, ali kapiram da to ustvari i nije neki pokazatelj gde je u odnosui na top 100 igrace

 

mada iskusno je pokupio poene za napredak na rang listi, nema sta :)

gledam sad do kraja maja ne brani skoro nista (28poena), ima tu finog prostora za napredak

 

 

gde moze da se vidi na koje turnire je prijavljen?

Link to comment

Mislim da mu je trenutni kvalitet za top50, da ce to malo popraviti i do kraja godine uci u 30. Ako uspe u 20 to bi stvatno bio uspeh..

 

Mislim da ce jos jednom doci do 20-30 mesta, tu ostati neko vreme i kad krene na dole, kraj karijere.

Link to comment

Za neki veci uspeh na jacem turniru je potrebno da se sklope kockice. O je moguće svasta, ali realno tesko da moze do ozbiljnijih rezultata.

 

Al tenis je sport gde je sve moguće, dobro je sto se vratio, pa da mozemo bar da nagadjamo :)

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...